Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 

C2G 85545 10m LC ST OFNR Turkoois Glasvezel kabel


Aantal:  stuk  
Productinformatie
C2G 85545 10m LC ST OFNR Turkoois Glasvezel kabel
C2G 85545 10m LC ST OFNR Turkoois Glasvezel kabel
Artikelnr.:
     CINL9-21971553
Merk:
     C2G
Fabrikantnr.:
     85545
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
Glasvezelpatchkabel
Glasvezelpatchkabels
This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.
Meer informatie:
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
-20 - 70 °C
Kenmerken
Lengte snoer
10 m
Soort kabel
OFNR
Aansluiting 1
LC
Aansluiting 2
ST
Kleur kabel
Turkoois
Full duplex
Ja
Kern diameter
50 µm
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Materiaal buitenmantel
Polyvinyl chloride (PVC)
Sexe
Mannelijk/Mannelijk
Overdrachtssnelheid
10 Gbit/s
De beste voorwaarden van 2 magazijnen1
Levertijd
Voorraad
Prijs excl. BTW
vanaf € 19,08*
  
Prijs geldt vanaf 20 stuks
Voorwaarden zelf selecteren
AanbevelenToevoegen aan inkooplijst
Staffelprijzen
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 21,29*
€ 25,76
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 20,87*
€ 25,25
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 19,95*
€ 24,14
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 19,20*
€ 23,23
per stuk
vanaf 20 stuks
€ 19,08*
€ 23,09
per stuk
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.
© 1999-2018 Mercateo Nederland B.V.