Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

100m SC/SC OS2 Single Mode Fiber Cable


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com 100m SC naar SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 40G/100G, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 100m SC naar SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 40G/100G, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 100m SC naar SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 40G/100G, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 100m SC naar SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 40G/100G, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 100m SC naar SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 40G/100G, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 100m SC naar SC (UPC) OS2 Single Mode Simplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 40G/100G, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
Artikelnr.:
     1029-6180333
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     SPSMSCSC-OS2-100M
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
LSZH-kabel
LSZH-kabels
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
100M (328FT) SC TO SC (UPC) OS2 SINGLE MODE SIMPLEX FIBER OPTIC CABLE 9/125 micro M 40G/100G BEND INSENSITIVE LOW INSERTION LOSS LSZH FIBER PATCH CORD
Magazijnen (4)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
11 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,45*
vanaf € 173,31*
€ 207,87*
16 werkdagen
Geen voorraad
€ 6,00*
vanaf € 172,69*
€ 207,87*
10 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,50*
vanaf € 175,93*
€ 210,91*
19 werkdagen
geen gegevens
€ 7,50*
vanaf € 259,35*
€ 303,13*
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 207,87*
€ 251,52
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 203,45*
€ 246,17
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 197,40*
€ 238,85
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 190,09*
€ 230,01
per stuk
vanaf 500 stuks
€ 173,31*
€ 209,71
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Dit artikel kan niet worden geannuleerd, omgeruild noch worden teruggegeven.
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.