Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

40m LC/LC OS2 Single Mode Fiber Cable


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com 40m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 40m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 40m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 40m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 40m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 40m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
Artikelnr.:
     1029-6180329
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     SMDOS2LCLC40M
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
LSZH-kabel
LSZH-kabels
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
40m (131ft) LC to LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Fiber Optic Cable 9/125��m 10G Bend Insensitive Low Insertion Loss LSZH Fiber Patch Cord
Magazijnen (4)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
11 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,45*
vanaf € 40,30*
€ 53,26*
16 werkdagen
Geen voorraad
€ 6,00*
vanaf € 40,42*
€ 53,26*
10 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,50*
vanaf € 41,97*
€ 55,36*
18 werkdagen
geen gegevens
€ 8,50*
vanaf € 68,93*
€ 88,81*
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 53,26*
€ 64,44
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 52,55*
€ 63,59
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 49,96*
€ 60,45
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 47,11*
€ 57,00
per stuk
vanaf 20 stuks
€ 45,47*
€ 55,02
per stuk
vanaf 3000 stuks
€ 40,30*
€ 48,76
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Periode:Binnen 8 dagen
Toestand verpakking:Originele verpakking onbeschadigd, ongeopend
Toestand goederen:Ongebruikt
Verzendkosten:Voor uw rekening
Administratiekosten:Worden individueel vastgesteld
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.