Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

10m LC/LC OS2 Single Mode Fiber Cable


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
Artikelnr.:
     1029-6180326
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     SMDOS2LCLC10M
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
LSZH-kabel
LSZH-kabels
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
10M (32.8FT) LC TO LC (UPC) OS2 SINGLE MODE DUPLEX FIBER OPTIC CABLE 9/125 micro M 10G BEND INSENSITIVE LOW INSERTION LOSS LSZH FIBER PATCH CORD
Magazijnen (5)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
13 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,45*
vanaf € 23,22*
€ 31,31*
18 werkdagen
Geen voorraad
€ 6,00*
vanaf € 23,13*
€ 31,31*
2 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,50*
vanaf € 24,27*
€ 32,51*
€ 12,50*
vanaf € 37,99*
€ 52,19*
19 werkdagen
geen gegevens
€ 7,50*
vanaf € 39,75*
€ 52,36*
Aantal:  stuk  
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 31,31*
€ 37,89
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 31,16*
€ 37,70
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 29,47*
€ 35,66
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 28,58*
€ 34,58
per stuk
vanaf 20 stuks
€ 26,58*
€ 32,16
per stuk
vanaf 3000 stuks
€ 23,22*
€ 28,10
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Dit artikel kan niet worden geannuleerd, omgeruild noch worden teruggegeven.
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.