Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

2m LC/LC OS2 Single Mode Fiber Cable


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com 2m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 2m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 2m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 2m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 2m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 2m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
Artikelnr.:
     1029-6180320
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     SMDOS2LCLC2M
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
LSZH-kabel
LSZH-kabels
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
2M (6.6FT) LC TO LC (UPC) OS2 SINGLE MODE DUPLEX FIBER OPTIC CABLE 9/125A A micro M 10G BEND INSENSITIVE LOW INSERTION LOSS LSZH FIBER PATCH CORD
Magazijnen (5)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
113 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,45*
vanaf € 17,08*
€ 24,03*
18 werkdagen
Geen voorraad
€ 6,00*
vanaf € 17,12*
€ 24,03*
4 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,50*
vanaf € 17,97*
€ 25,11*
€ 12,50*
vanaf € 26,74*
€ 37,72*
19 werkdagen
geen gegevens
€ 7,50*
vanaf € 28,20*
€ 38,59*
Aantal:  stuk  
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 24,03*
€ 29,08
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 23,86*
€ 28,87
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 22,69*
€ 27,45
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 21,65*
€ 26,20
per stuk
vanaf 20 stuks
€ 20,33*
€ 24,60
per stuk
vanaf 3000 stuks
€ 17,08*
€ 20,67
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Dit artikel kan niet worden geannuleerd, omgeruild noch worden teruggegeven.
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.