Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

8m LC/LC OM4 Multimode Fiber Cable


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com 8m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 8m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 8m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 8m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 8m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
Artikelnr.:
     1029-6070957
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     450FBLCLC8PP
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
Glasvezelpatchkabel
Glasvezelpatchkabels
8M (26.2FT) LC TO LC (UPC) OM4 MULTIMODE FIBER OPTIC CABLE W/PUSH-PULL TABS 50/125A��M 100G NETWORKS LSZH
Magazijnen (4)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
10
€ 9,45*
vanaf € 30,52*
€ 41,79*
15 werkdagen
Geen voorraad
€ 6,00*
vanaf € 30,55*
€ 41,79*
1 werkdag
9
€ 9,50*
vanaf € 31,70*
€ 43,45*
€ 12,50*
vanaf € 48,15*
€ 64,73*
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 41,79*
€ 50,57
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 41,40*
€ 50,09
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 38,97*
€ 47,15
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 36,91*
€ 44,66
per stuk
vanaf 20 stuks
€ 35,17*
€ 42,56
per stuk
vanaf 3000 stuks
€ 30,52*
€ 36,93
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Dit artikel kan niet worden geannuleerd, omgeruild noch worden teruggegeven.
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.