Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

4m LC/LC OM4 Multimode Fiber Cable


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com 4m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 4m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 4m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 4m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 4m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
Artikelnr.:
     1029-6070934
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     450FBLCLC4PP
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
Glasvezelpatchkabel
Glasvezelpatchkabels
4m (13ft) LC to LC (UPC) OM4 Multimode Fiber Optic Cable w/Push-Pull Tabs 50/125��m 100G Networks Bend Insensitive Low Insertion Loss LSZH Fiber Patch Cord
Magazijnen (5)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
9
€ 9,45*
vanaf € 22,57*
€ 31,20*
2 werkdagen
10
€ 6,00*
vanaf € 22,42*
€ 31,20*
1 werkdag
20
€ 9,50*
vanaf € 23,41*
€ 32,47*
€ 12,50*
vanaf € 33,53*
€ 45,85*
19 werkdagen
geen gegevens
€ 8,50*
vanaf € 40,16*
€ 54,16*
Aantal:  stuk  
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 31,20*
€ 37,75
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 31,03*
€ 37,55
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 29,17*
€ 35,30
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 27,96*
€ 33,83
per stuk
vanaf 20 stuks
€ 26,25*
€ 31,76
per stuk
vanaf 3000 stuks
€ 22,57*
€ 27,31
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Dit artikel kan niet worden geannuleerd, omgeruild noch worden teruggegeven.
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.