Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

20m LC/UPC OM4 Fiber Cable LSZH Cord


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com 20m LC/UPC naar LC/UPC OM4 Multimode Glasvezel Kabel, 50/125µm LOMMF/VCSEL Zipcord Fiber, 100G Netwerken, Low Insertion Loss, LSZH Glasvezel Patchkabel
StarTech.com 20m LC/UPC naar LC/UPC OM4 Multimode Glasvezel Kabel, 50/125µm LOMMF/VCSEL Zipcord Fiber, 100G Netwerken, Low Insertion Loss, LSZH Glasvezel Patchkabel
StarTech.com 20m LC/UPC naar LC/UPC OM4 Multimode Glasvezel Kabel, 50/125µm LOMMF/VCSEL Zipcord Fiber, 100G Netwerken, Low Insertion Loss, LSZH Glasvezel Patchkabel
StarTech.com 20m LC/UPC naar LC/UPC OM4 Multimode Glasvezel Kabel, 50/125µm LOMMF/VCSEL Zipcord Fiber, 100G Netwerken, Low Insertion Loss, LSZH Glasvezel Patchkabel
StarTech.com 20m LC/UPC naar LC/UPC OM4 Multimode Glasvezel Kabel, 50/125µm LOMMF/VCSEL Zipcord Fiber, 100G Netwerken, Low Insertion Loss, LSZH Glasvezel Patchkabel
StarTech.com 20m LC/UPC naar LC/UPC OM4 Multimode Glasvezel Kabel, 50/125µm LOMMF/VCSEL Zipcord Fiber, 100G Netwerken, Low Insertion Loss, LSZH Glasvezel Patchkabel
Artikelnr.:
     1029-5930771
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     450FBLCLC20
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
LSZH-kabel
LSZH-kabels
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
20m (65ft) LC/UPC to LC/UPC OM4 Multimode Fiber Optic Cable 50/125 micro m LOMMF/VCSEL Zipcord Fiber 100G Networks Low Insertion Loss LSZH Fiber Patch Cord
Magazijnen (4)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
34
€ 9,45*
vanaf € 42,77*
€ 56,85*
2 werkdagen
3
€ 6,00*
vanaf € 42,95*
€ 56,85*
1 werkdag
8
€ 9,50*
vanaf € 44,11*
€ 58,22*
19 werkdagen
geen gegevens
€ 8,50*
vanaf € 73,56*
€ 94,24*
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 56,85*
€ 68,79
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 55,97*
€ 67,72
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 53,20*
€ 64,37
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 50,20*
€ 60,74
per stuk
vanaf 20 stuks
€ 48,63*
€ 58,84
per stuk
vanaf 3000 stuks
€ 42,77*
€ 51,75
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Dit artikel kan niet worden geannuleerd, omgeruild noch worden teruggegeven.
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.