Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

5m Multimode Fiber Cable MPO/MTP UPC


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com MPO12PL5M InfiniBand en Glasvezelkabel 5 m MPO/MTP Aqua-kleur
StarTech.com MPO12PL5M InfiniBand en Glasvezelkabel 5 m MPO/MTP Aqua-kleur
StarTech.com MPO12PL5M InfiniBand en Glasvezelkabel 5 m MPO/MTP Aqua-kleur
StarTech.com MPO12PL5M InfiniBand en Glasvezelkabel 5 m MPO/MTP Aqua-kleur
StarTech.com MPO12PL5M InfiniBand en Glasvezelkabel 5 m MPO/MTP Aqua-kleur
Artikelnr.:
     1029-4935389
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     MPO12PL5M
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
InfiniBand glasvezelkabel
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
Glasvezelpatchkabel
5m (15ft) MTP(F)/PC to MTP(F)/PC OM3 Multimode Fiber Optic Cable 12F Type-A OFNP 50/125um LOMMF 40G Networks Low Insertion Loss MPO Fiber Patch Cord
Magazijnen (2)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
13 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,45*
vanaf € 184,70*
€ 226,02*
Franco huis
vanaf € 366,053*
€ 429,953*
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 226,02*
€ 273,48
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 222,35*
€ 269,04
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 213,46*
€ 258,29
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 207,07*
€ 250,55
per stuk
vanaf 500 stuks
€ 184,70*
€ 223,49
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Dit artikel kan niet worden geannuleerd, omgeruild noch worden teruggegeven.
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.