Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

10m Multimode Fiber Cable MPO/MTP UPC


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com MPO12PL10M Glasvezel kabel 10 m MPO/MTP OM3 Aqua-kleur
StarTech.com MPO12PL10M Glasvezel kabel 10 m MPO/MTP OM3 Aqua-kleur
StarTech.com MPO12PL10M Glasvezel kabel 10 m MPO/MTP OM3 Aqua-kleur
StarTech.com MPO12PL10M Glasvezel kabel 10 m MPO/MTP OM3 Aqua-kleur
StarTech.com MPO12PL10M Glasvezel kabel 10 m MPO/MTP OM3 Aqua-kleur
Artikelnr.:
     1029-4935385
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     MPO12PL10M
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
Glasvezelpatchkabel
Glasvezelpatchkabels
10m (30ft) MTP(F)/PC to MTP(F)/PC OM3 Multimode Fiber Optic Cable 12F Type-A OFNP 50/125um LOMMF 40G Networks Low Insertion Loss MPO Fiber Patch Cord
Magazijnen (2)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
10 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,45*
vanaf € 236,02*
€ 281,84*
Franco huis
vanaf € 466,011*
€ 542,111*
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 281,84*
€ 341,03
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 277,18*
€ 335,39
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 266,47*
€ 322,43
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 259,79*
€ 314,35
per stuk
vanaf 500 stuks
€ 236,02*
€ 285,58
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Dit artikel kan niet worden geannuleerd, omgeruild noch worden teruggegeven.
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.