Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  > Media-converter

  Media-converters - (1.110 artikelen gevonden)

Filter Media-converters op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"Media-converter"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
Allied Telesis AT-CM301 Intern Ethernet 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter (3 zoekresultaten) 
This media and rate converter line card features a 10/100TX twisted pair port and a 100FX optical port. The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 f...
Allied Telesis
AT-CM301
vanaf € 224,82*
per stuk
 
 stuk
ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual-speed Fiber Media Converter (2 zoekresultaten) 
Ethernet-vezelconverter die verbindingen tussen kopergebaseerde Ethernet-apparatuur via een glasvezelverbinding mogelijk maakt Tri-speed 10/100/100/100/1000Mbit/s koper tot conversie van vezels met...
ROLINE
21.13.1174
vanaf € 46,14*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis Wall mount for standard size media converters (10pack) Wit (4 zoekresultaten) 
Overview The AT-WLMT is a simple metal bracket that allows the majority of Allied Telesis’ range of standalone media and converters and rate (bridging) converters to be wall-mounted. Mounting Optio...
Allied Telesis
AT-WLMT-010
vanaf € 91,33*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Fast Ethernet Converter, RJ45-ST (2 zoekresultaten) 
Deze converter zet een Fast Ethernet TP-Poort in Fibre om Aansluiting: RJ-45 op de TP-kant / ST aan de Fibre kant Afmetingen (BxDxH): 64 x 59 x 21 mm Afstand: 2km Kleur: grijs Stroomverzorging gaat...
ROLINE
21.13.1072
vanaf € 40,09*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Gigabit Converter, incl. GBIC, RJ-45-LC (2 zoekresultaten) 
Deze Konverter zet een Gigabit Ethernet TP-Poort in glas om Aansluiting: RJ-45 aan de TP-kant / Mini GBIC slot aan de fiber kant Mini GBIC module SX: De maximale Kabel lengte aan de fiber kant is b...
ROLINE
21.13.1069
vanaf € 96,81*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC (2 zoekresultaten) 
Deze converter zet een Gigabit Ethernet TP-Poort in een Glasfibre poort om. Hierbij kan de Fibre aansluiting dmv een GBIC module vrij gekozen worden. Wij bieden u een Mini GBIC Module SX aan. Aansl...
ROLINE
21.13.1067
vanaf € 113,68*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal naar SFP poort Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de poort Auto MDI/MDI-X Keuze voor SFPs tbv 100Base-FX (21.14.3499) of tbv...
ROLINE
21.13.1149
vanaf € 127,06*
per stuk
 
 stuk
LevelOne FVT-0203TXFC netwerk media converter 100 Mbit/s Multimode Zwart (5 zoekresultaten) 
10/100BASE-TX UTP to 100BASE-FX copper to fiber media converter Multi-mode fiber transmission up to 2 km High-quality SC connector IEEE 802.3af PoE compliant to simplify deployment and installation...
LevelOne
530023
vanaf € 136,77*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, 1000SX/LC (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Gigabit Ethernet signaal Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogelijkheden Eenvoudige converter voor de 802.1Q VLAN paketten...
ROLINE
21.13.1144
vanaf € 132,54*
per stuk
 
 stuk
LevelOne FVT-0204TXFC netwerk media converter 100 Mbit/s Single-mode (5 zoekresultaten) 
10/100BASE-TX UTP to 100BASE-FX copper to fiber media converter Single-mode fiber transmission, up to 20 km High-quality SC connector port Complies with IEEE 802.3af PoE standard, as Power Sending ...
LevelOne
530024
vanaf € 205,56*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, SC (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de port Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogeli...
ROLINE
21.13.1143
vanaf € 102,24*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, ST (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de port Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogeli...
ROLINE
21.13.1142
vanaf € 102,95*
per stuk
 
 stuk
LevelOne VDS-0200 netwerk media converter 100 Mbit/s Zwart (1 zoekresultaat) 
Supports a VDSL connection up to 2km over single pair copper wire Provides100Mbps downstream and 60Mbps upstream over 300m Features selectable Fast and Interleaved modes Selectable fixed data rate ...
LevelOne
533200
vanaf € 194,14*
per stuk
 
 stuk
TRENDnet TI-UF11SFP - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 40 km (5 zoekresultaten) 
TRENDnet TI-UF11SFP - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 40 km
Trendnet
TI-UF11SFP
vanaf € 148,94*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 100FX (SC) Multi-Mode to 100FX (SC) Single-Mode Media Converter (15km) netwerk media converter 100 Mbit/s (1 zoekresultaat) 
Allied Telesis 100FX (SC) Multi-Mode to 100FX (SC) Single-Mode Media Converter (15km) netwerk media converter 100 Mbit/s
Allied Telesis
AT-MC104XL
vanaf € 198,80*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   74   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.