Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  > Media-converter

  Media-converter - (1.072 artikelen gevonden)

Filter Media-converter op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"Media-converter"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
Allied Telesis Wall mount for standard size media converters (10pack) Wit (3 zoekresultaten) 
Overview The AT-WLMT is a simple metal bracket that allows the majority of Allied Telesis’ range of standalone media and converters and rate (bridging) converters to be wall-mounted. Mounting Optio...
Allied Telesis
AT-WLMT-010
vanaf € 91,27*
per stuk
 
 stuk
ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual-speed Fiber Media Converter (1 zoekresultaat) 
Ethernet-vezelconverter die verbindingen tussen kopergebaseerde Ethernet-apparatuur via een glasvezelverbinding mogelijk maakt Tri-speed 10/100/100/100/1000Mbit/s koper tot conversie van vezels met...
ROLINE
21.13.1174
vanaf € 46,14*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-CM301 Intern Ethernet 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter (3 zoekresultaten) 
This media and rate converter line card features a 10/100TX twisted pair port and a 100FX optical port. The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 f...
Allied Telesis
AT-CM301
vanaf € 224,67*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Fast Ethernet Converter, RJ45-ST (1 zoekresultaat) 
Deze converter zet een Fast Ethernet TP-Poort in Fibre om Aansluiting: RJ-45 op de TP-kant / ST aan de Fibre kant Afmetingen (BxDxH): 64 x 59 x 21 mm Afstand: 2km Kleur: grijs Stroomverzorging gaat...
ROLINE
21.13.1072
vanaf € 40,36*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Gigabit Converter, incl. GBIC, RJ-45-LC (1 zoekresultaat) 
Deze Konverter zet een Gigabit Ethernet TP-Poort in glas om Aansluiting: RJ-45 aan de TP-kant / Mini GBIC slot aan de fiber kant Mini GBIC module SX: De maximale Kabel lengte aan de fiber kant is b...
ROLINE
21.13.1069
vanaf € 99,29*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC (1 zoekresultaat) 
Deze converter zet een Gigabit Ethernet TP-Poort in een Glasfibre poort om. Hierbij kan de Fibre aansluiting dmv een GBIC module vrij gekozen worden. Wij bieden u een Mini GBIC Module SX aan. Aansl...
ROLINE
21.13.1067
vanaf € 113,92*
per stuk
 
 stuk
LevelOne FVT-0203TXFC netwerk media converter 100 Mbit/s Multimode Zwart (4 zoekresultaten) 
10/100BASE-TX UTP to 100BASE-FX copper to fiber media converter Multi-mode fiber transmission up to 2 km High-quality SC connector IEEE 802.3af PoE compliant to simplify deployment and installation...
LevelOne
530023
vanaf € 141,16*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber (1 zoekresultaat) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal naar SFP poort Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de poort Auto MDI/MDI-X Keuze voor SFPs tbv 100Base-FX (21.14.3499) of tbv...
ROLINE
21.13.1149
vanaf € 131,17*
per stuk
 
 stuk
LevelOne FVT-0204TXFC netwerk media converter 100 Mbit/s Single-mode (4 zoekresultaten) 
10/100BASE-TX UTP to 100BASE-FX copper to fiber media converter Single-mode fiber transmission, up to 20 km High-quality SC connector port Complies with IEEE 802.3af PoE standard, as Power Sending ...
LevelOne
530024
vanaf € 205,14*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, 1000SX/LC (1 zoekresultaat) 
Full Wire Speed converter van het Gigabit Ethernet signaal Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogelijkheden Eenvoudige converter voor de 802.1Q VLAN paketten...
ROLINE
21.13.1144
vanaf € 137,30*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, SC (1 zoekresultaat) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de port Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogeli...
ROLINE
21.13.1143
vanaf € 102,60*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, ST (1 zoekresultaat) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de port Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogeli...
ROLINE
21.13.1142
vanaf € 102,81*
per stuk
 
 stuk
TRENDnet TI-UF11SFP - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 40 km (4 zoekresultaten) 
TRENDnet TI-UF11SFP - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 40 km
Trendnet
TI-UF11SFP
vanaf € 148,94*
per stuk
 
 stuk
LevelOne IEC-4000 netwerk media converter 100 Mbit/s Zwart (3 zoekresultaten) 
LevelOne IEC-4000 is an industrial Fast Ethernet media converter with a mini size, rugged aluminium case which providing superb heat dissipation. This converter is designed to be mounted on an indu...
LevelOne
555533
vanaf € 142,43*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Fast Ethernet Medienkonverter, RJ45/SC, Multimode (11002786) (7 zoekresultaten) 
DIGITUS Fast Ethernet Medienkonverter, RJ45/SC, Multimode wandelt draht-basierte Netzwerksignale in Glasfasersignale um, RJ45 10/100BaseTX - LWL-SC 100BaseFX, bis zu 2 km Reichweite, Auto-Erkennung...
DIGITUS
DN-82020-1
vanaf € 20,06*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   72   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.