Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  >  > GBIC

  GBIC - (1.781 artikelen gevonden)

Filter GBIC op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"GBIC"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
Allied Telesis AT-SPLX40 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek 1310 nm (3 zoekresultaten) 
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP ...
Allied Telesis
990-001202-00
vanaf € 371,81*
per stuk
 
 stuk
LevelOne GVT-0302 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s SFP Vezel-optiek 1550 nm (4 zoekresultaten) 
Add a 1000Base-ZX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP ports Connect switches up to 80km away with each other TTL signal detect indicator Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet Eas...
LevelOne
551072
vanaf € 143,17*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-2200 netwerk transceiver module 125 Mbit/s Vezel-optiek 1310 nm (3 zoekresultaten) 
Met duplex LC-connector Compliantie met norm voor snel ethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliantie met RoHS en zonder lood Lage EMI met metalen behuizi...
LevelOne
551118
vanaf € 38,34*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-4200 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s Vezel-optiek 850 nm (4 zoekresultaten) 
Met duplex LC-connector Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliantie met RoHS en zonder lood Lage EMI met metalen beh...
LevelOne
551105
vanaf € 35,43*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-4210 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s Vezel-optiek 1310 nm (2 zoekresultaten) 
Met duplex LC-connector Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliantie met RoHS en zonder lood Lage EMI met metalen beh...
LevelOne
551106
vanaf € 50,37*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-4240 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s Vezel-optiek 1310 nm (2 zoekresultaten) 
Met duplex LC-connector Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliantie met RoHS en zonder lood Lage EMI met metalen beh...
LevelOne
551107
vanaf € 146,97*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-4270 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s Vezel-optiek 1550 nm (2 zoekresultaten) 
Met duplex LC-connector Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliantie met RoHS en zonder lood Lage EMI met metalen beh...
LevelOne
551108
vanaf € 182,93*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-4310 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s Vezel-optiek (3 zoekresultaten) 
Simplex LC-connector Enkele vezelkoppeling in twee richtingen van 1,25Gbps Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliant...
LevelOne
551109
vanaf € 79,17*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-4320 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s Vezel-optiek (2 zoekresultaten) 
Simplex LC-connector Enkele vezelkoppeling in twee richtingen van 1,25Gbps Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliant...
LevelOne
551110
vanaf € 109,02*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-4330 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s Vezel-optiek (2 zoekresultaten) 
Simplex LC-connector Enkele vezelkoppeling in twee richtingen van 1,25Gbps Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliant...
LevelOne
551111
vanaf € 96,41*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-4340 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s Vezel-optiek (2 zoekresultaten) 
Simplex LC-connector Enkele vezelkoppeling in twee richtingen van 1,25Gbps Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliant...
LevelOne
551112
vanaf € 135,57*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-4350 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s Vezel-optiek (2 zoekresultaten) 
Simplex LC-connector Enkele vezelkoppeling in twee richtingen van 1,25Gbps Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliant...
LevelOne
551113
vanaf € 201,88*
per stuk
 
 stuk
Linksys LACGLX netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP Vezel-optiek 1310 nm (5 zoekresultaten) 
UNIVERSELE PLUG-AND-PLAY-COMPATIBILITEIT Dankzij universele Plug-and-Play is de Gigabit SFP-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS300/LGS500-switches en compatibele beheerde sw...
Linksys
LACGLX
vanaf € 89,50*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 10km, LC, 1310nm, SFP+ netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek (2 zoekresultaten) 
The AT-SP10LR is a hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver Module. It is compliant with the SFF-8431 SFP+ Electrical Multi-source Agreement (MSA) with five digital monitoring functions: ...
Allied Telesis
AT-SP10LR/I
vanaf € 831,62*
per stuk
 
 stuk
TRENDnet TI-MGBS40 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm (3 zoekresultaten) 
TRENDnet TI-MGBS40 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Trendnet
TI-MGBS40
vanaf € 85,82*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   119   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.