Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  >  > GBIC

  GBIC - (1.746 artikelen gevonden)

Filter GBIC op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"GBIC"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
Allied Telesis AT-SPLX40 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm (2 zoekresultaten) 
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP ...
Allied Telesis
990-001202-00
vanaf € 374,10*
per stuk
 
 stuk
Trendnet TI-MGBS40 Vezel-optiek 1310nm 1250Mbit/s SFP netwerk transceiver module (3 zoekresultaten) 
Trendnet TI-MGBS40. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Grijs. Typis...
Trendnet
TI-MGBS40
vanaf € 87,49*
per stuk
 
 stuk
D-Link DGS-712 Transceiver netwerk media converter 1000 Mbit/s (6 zoekresultaten) 
D-Links DGS-712 1000BASE-T Copper Small Form Pluggable (SFP) transceiver is based on the SFP Multi Source Agreement. It is compatible with the Gigabit Ethernet and 1000BASE-T standards as specified...
D-Link
DGS-712
vanaf € 37,37*
per stuk
 
 stuk
PCNA SFP+ MMF Module for OCe14102 (3 zoekresultaten) 
PCNA SFP+ MMF Module for OCe14102
Fujitsu
S26361-F5250-L110
vanaf € 199,01*
per stuk
 
 stuk
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver netwerk media converter 100 Mbit/s (6 zoekresultaten) 
D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bied...
D-Link
DEM-211
vanaf € 77,27*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-2200 netwerk transceiver module Vezel-optiek 125 Mbit/s 1310 nm (3 zoekresultaten) 
Met duplex LC-connector Compliantie met norm voor snel ethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliantie met RoHS en zonder lood Lage EMI met metalen behuizi...
LevelOne
551118
vanaf € 39,00*
per stuk
 
 stuk
DELL 407-BBOK netwerk transceiver module 1250 Mbit/s SFP+ (5 zoekresultaten) 
De SFP-transceiver van Dell biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met SFP-formaat (Small Form Factor Pluggable) o...
Dell
407-BBOK
vanaf € 161,33*
per stuk
 
 stuk
D-Link
DEM-431XT
vanaf € 188,98*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis SPZX80 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s mini-GBIC/SFP 1550 nm (2 zoekresultaten) 
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP ...
Allied Telesis
990-001203-00
vanaf € 442,28*
per stuk
 
 stuk
Fujitsu SFP+, ER netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ (2 zoekresultaten) 
Information technology professionals rely on Fujitsu quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end comput...
Fujitsu
S26361-F3873-L312
vanaf € 6.094,64*
per stuk
 
 stuk
LevelOne GVT-0300 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm (2 zoekresultaten) 
Small Form Factor Pluggable MSA compliant For Multi-mode Applications Up to 850nm & 1.25Gbps Compliant for IEEE802.3z Gigabit Ethernet Easy to install and Hot-pluggable Connect switches up to 550m ...
LevelOne
570622
vanaf € 30,21*
per stuk
 
 stuk
LevelOne Infinity SFP-4210 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm (1 zoekresultaat) 
LevelOne Infinity SFP-4210 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
LevelOne
SFP-4210
vanaf € 50,84*
per stuk
 
 stuk
LevelOne SFP-2100 netwerk transceiver module Vezel-optiek 125 Mbit/s 850 nm (1 zoekresultaat) 
Met duplex LC-connector Compliantie met norm voor snel ethernet Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V Onder spanning verwisselbaar Compliantie met RoHS en zonder lood Lage EMI met metalen behuizi...
LevelOne
551117
vanaf € 32,57*
per stuk
 
 stuk
D-Link
DEM-432XT
vanaf € 351,94*
per stuk
 
 stuk
Linksys LACGLX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm (6 zoekresultaten) 
UNIVERSELE PLUG-AND-PLAY-COMPATIBILITEIT Dankzij universele Plug-and-Play is de Gigabit SFP-zender/ontvanger eenvoudig aan te sluiten op de Linksys LGS300/LGS500-switches en compatibele beheerde sw...
Linksys
LACGLX
vanaf € 69,19*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   117   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.