Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  >  > GBIC-module

  GBIC-modules - (310 artikelen gevonden)

Filter GBIC-modules op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"GBIC-module"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
HP BLc 10Gb SR SFP+ Opt (6 zoekresultaten) 
HP BLC 10GB SFP+ SR TRANSCEIVER
HP
455883-B21
vanaf € 100,90*
per stuk
 
 stuk
HP
JH678A
vanaf € 746,67*
per stuk
 
 stuk
HPE X140 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor FlexNetwork 5130 24G, 5130 48G, 5940, 5940 48p (3 zoekresultaten) 
HPE X140 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor FlexNetwork 5130 24G, 5130 48G, 5940, 5940 48p
HP
JH677A
vanaf € 5.739,93*
per stuk
 
 stuk
HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX-D - LC enkele modus - maximaal 10 km - voor HPE E3500; OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2530, 2615, 2915, 2930F 24, ... (3 zoekresultaten) 
HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX-D - LC enkele modus - maximaal 10 km - voor HPE E3500; OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2530, 2615, 2915, 2930F 24, 2930F 48, 5406
HP
J9142B
vanaf € 895,17*
per stuk
 
 stuk
HPE X140 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4L - LC enkele modus - maximaal 2 km - voor FlexNetwork 5130 24G, 5130 48G, 5940, 5940 48p (1 zoekresultaat) 
HPE X140 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4L - LC enkele modus - maximaal 2 km - voor FlexNetwork 5130 24G, 5130 48G, 5940, 5940 48p
HP
JH680A
€ 4.876,73*
per stuk
 
 stuk
HPE X140 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO - voor FlexNetwork 5130 24G, 5130 48G, 5940, 5940 48p (1 zoekresultaat) 
HPE X140 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO - voor FlexNetwork 5130 24G, 5130 48G, 5940, 5940 48p
HP
JH679A
€ 2.680,48*
per stuk
 
 stuk
D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver netwerk media converter 100 Mbit/s (6 zoekresultaten) 
D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bied...
D-Link
DEM-211
vanaf € 77,27*
per stuk
 
 stuk
HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - voor HPE 1700, 2610, 6120, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930... (8 zoekresultaten) 
HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - voor HPE 1700, 2610, 6120, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406
HP
J4858C
vanaf € 44,34*
per stuk
 
 stuk
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ module - 10GBASE-SR glasvezel optische transceiver - SFP10GSRST - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - ... (4 zoekresultaten) 
StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ module - 10GBASE-SR glasvezel optische transceiver - SFP10GSRST - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
StarTech.com
SFP10GSRST
vanaf € 155,51*
per stuk
 
 stuk
TP-Link
TXM431-LR
vanaf € 80,25*
per stuk
 
 stuk
D-Link DEM 431XT - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - maximaal 300 m - voor D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12 (8 zoekresultaten) 
D-Link DEM 431XT - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - maximaal 300 m - voor D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12
D-Link
DEM-431XT
vanaf € 188,98*
per stuk
 
 stuk
D-Link
DEM-432XT
vanaf € 351,94*
per stuk
 
 stuk
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring (5 zoekresultaten) 
1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie De SFPC1110 is een Cisco SFP-GE-T compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met...
StarTech.com
SFPC1110
vanaf € 50,36*
per stuk
 
 stuk
TP-LINK TXM431-SR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm (7 zoekresultaten) 
TP-LINK TXM431-SR - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
TP-Link
TXM431-SR
vanaf € 34,52*
per stuk
 
 stuk
StarTech.com HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR 10 Gbps - Multi Mode glasvezel LC - 300 m - TAA - levenslange garantie - SFP+ transceivermodule (gelijk... (5 zoekresultaten) 
StarTech.com HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR 10 Gbps - Multi Mode glasvezel LC - 300 m - TAA - levenslange garantie - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: HP 455883-B21)...
StarTech.com
455883B21ST
vanaf € 122,08*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   21   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.