Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 

LINKSYS SFP 1000base-LX


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
Linksys LACGLX Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Linksys LACGLX Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Linksys LACGLX Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Linksys LACGLX Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Linksys LACGLX Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Linksys LACGLX Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
Artikelnr.:
     1270-2402830
Merk:
     Linksys
Fabrikantnr.:
     LACGLX
EAN/GTIN:
     0745883669592
Zoekwoorden:
Ethernet module
Ethernet modules
Ethernet-module
Ethernetmodule
LINKSYS Business Transceiver Module SFP 1000base-LX
Meer informatie:
Warranty:
24
Magazijnen (7)
Levertijd
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
€ 6,50*
vanaf € 93,34*
€ 95,75*
Magazijn 1270
€ 7,50*
vanaf € 105,59*
€ 108,66*
€ 9,50*
vanaf € 106,55*
€ 109,76*
€ 5,95*
vanaf € 106,38*
€ 110,07*
€ 7,99*
vanaf € 109,74*
€ 114,38*
Aantal:  stuk  
Prijzen: Magazijn 1270
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 108,66*
€ 131,48
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 105,98*
€ 128,24
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 105,59*
€ 127,76
per stuk
Voorraad: Magazijn 1270
Verzendkosten: Magazijn 1270
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 7,50*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1270
Periode:Binnen 2 dagen
Toestand verpakking:Originele verpakking onbeschadigd, ongeopend
Toestand goederen:Ongebruikt
Verzendkosten:Voor uw rekening
Administratiekosten:15% van de waarde van de goederen, ten minste € 25,00*
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.