Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

10m LC/LC OM4 Multimode Fiber Cable


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
Artikelnr.:
     1029-6070933
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     450FBLCLC10PP
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
Glasvezelpatchkabel
Glasvezelpatchkabels
10m (30ft) LC to LC (UPC) OM4 Multimode Fiber Optic Cable w/Push-Pull Tabs 50/125��m 100G Networks Bend Insensitive Low Insertion Loss LSZH Fiber Patch Cord
Magazijnen (2)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
11 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,45*
vanaf € 40,77*
€ 48,53*
18 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,50*
vanaf € 42,38*
€ 50,35*
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 48,53*
€ 58,72
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 47,07*
€ 56,95
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 44,58*
€ 53,94
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 42,29*
€ 51,17
per stuk
vanaf 20 stuks
€ 40,77*
€ 49,33
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Periode:Binnen 8 dagen
Toestand verpakking:Originele verpakking onbeschadigd, ongeopend
Toestand goederen:Ongebruikt
Verzendkosten:Voor uw rekening
Administratiekosten:Worden individueel vastgesteld
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.