Assortiment
Mijn Mercateo
Aanmelden/Registreren
Winkelwagen
 
 

10m LC/LC OM4 Multimode Fiber Cable


Aantal:  stuk  
Productinformatie:
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OM4 Multimode Glasvezelkabel met Push-Pull Tabs, 50/125µm, 100G Netwerken, Buigbestendig, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
Artikelnr.:
     1029-6070933
Merk:
     StarTech.com
Fabrikantnr.:
     450FBLCLC10PP
EAN/GTIN:
     geen gegevens
Zoekwoorden:
Glasvezel-patchkabel
Glasvezel-patchkabels
Glasvezelpatchkabel
Glasvezelpatchkabels
10M (32.8FT) LC TO LC (UPC) OM4 MULTIMODE FIBER OPTIC CABLE W/PUSH-PULL TABS 50/125A micro M 100G NETWORKS LSZH
Magazijnen (5)
Voorraad
Verzendkosten
Staffelprijs
Eenheidsprijs
^
Magazijn 1029
12 werkdagen
Geen voorraad
€ 9,45*
vanaf € 36,23*
€ 48,16*
13 werkdagen
Geen voorraad
€ 6,00*
vanaf € 36,16*
€ 48,16*
1 werkdag
10
€ 9,50*
vanaf € 37,61*
€ 49,95*
€ 12,50*
vanaf € 50,78*
€ 66,33*
19 werkdagen
geen gegevens
€ 7,50*
vanaf € 60,46*
€ 77,58*
Aantal:  stuk  
Prijzen: Magazijn 1029
Bestelhoeveelheid
excl. BTW
incl. BTW
Eenheid
1 stuk
€ 48,16*
€ 58,27
per stuk
vanaf 2 stuks
€ 47,74*
€ 57,77
per stuk
vanaf 5 stuks
€ 45,27*
€ 54,78
per stuk
vanaf 10 stuks
€ 42,75*
€ 51,73
per stuk
vanaf 20 stuks
€ 41,30*
€ 49,97
per stuk
vanaf 3000 stuks
€ 36,23*
€ 43,84
per stuk
Voorraad: Magazijn 1029
Verzendkosten: Magazijn 1029
Bekijk voorraad details hier.
Bestelwaarde
Verzendkosten
vanaf € 0,00*
€ 9,45*
Retourvoorwaarden: Magazijn 1029
Dit artikel kan niet worden geannuleerd, omgeruild noch worden teruggegeven.
Conform de algemene voorwaarden en onafhankelijk van de retourvoorwaarden blijft de garantieperiode bestaan.
* Prijzen excl. BTW
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.