Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  >  > Switch-module

  Switch-module - (151 artikelen gevonden)

Filter Switch-module op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"Switch-module"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
<
HPE FX Module - Uitbreidingsmodule - 40 Gigabit QSFP+ x 24 - voor FlexFabric 12902E Switch Chassis, 12910 Switch AC Chassis, 12916 Switch AC Chassis (2 zoekresultaten) 
HPE FX Module - Uitbreidingsmodule - 40 Gigabit QSFP+ x 24 - voor FlexFabric 12902E Switch Chassis, 12910 Switch AC Chassis, 12916 Switch AC Chassis
HP
JG889B
vanaf € 34.351,28*
per stuk
 
 stuk
HP
JH045A
€ 57.691,79*
per stuk
 
 stuk
HPE PremierFlex - Netwerkkabel - MPO meervoudige modus (M) druk/trek naar LC multi-modus (M) - 15 m - glasvezel - voor Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy (5 zoekresultaten) 
HPE PremierFlex - Netwerkkabel - MPO meervoudige modus (M) druk/trek naar LC multi-modus (M) - 15 m - glasvezel - voor Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy
HP
K2Q47A
vanaf € 983,87*
per stuk
 
 stuk
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable (4 zoekresultaten) 
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
HP
K2Q46A
vanaf € 574,52*
per stuk
 
 stuk
HP
779224-B23
vanaf € 15.580,89*
per stuk
 
 stuk
BLc VC FlexFabric-20/40 F8 Module (2 zoekresultaten) 
HP BLc VC FlexFabric-20/40 F8 Module
HP
691367-B21
vanaf € 16.728,70*
per stuk
 
 stuk
HPE Virtual Connect SE 40Gb F8 Module - Switch - Beheerd - 12 x 10/20Gb Ethernet (midplane downlink) + 6 x 40 Gigabit QSFP+ (uplink) + 2 x 40 Gigabit M-LAG + 4 x 120 Gigabit Int... (1 zoekresultaat) 
HPE Virtual Connect SE 40Gb F8 Module - Switch - Beheerd - 12 x 10/20Gb Ethernet (midplane downlink) + 6 x 40 Gigabit QSFP+ (uplink) + 2 x 40 Gigabit M-LAG + 4 x 120 Gigabit Interconnect Link - ins...
HP
794502-B23
€ 24.778,99*
per stuk
 
 stuk
HPE X140 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LRL4 - LC enkele modus - maximaal 2 km - voor FlexFabric 12902E Switch Chassis (5 zoekresultaten) 
HPE X140 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LRL4 - LC enkele modus - maximaal 2 km - voor FlexFabric 12902E Switch Chassis
HP
JL286A
vanaf € 3.635,89*
per stuk
 
 stuk
Lenovo
39Y9312
vanaf € 161,68*
per stuk
 
 stuk
Juniper Networks - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - maximaal 150 m - 850 nm - voor QFX Series QFX3500 Switch, QFX3600 Switch (1 zoekresultaat) 
Juniper Networks - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - maximaal 150 m - 850 nm - voor QFX Series QFX3500 Switch, QFX3600 Switch
Juniper Networks
QFX-QSFP-40G-SR4
vanaf € 609,27*
per stuk
 
 stuk
IBM QSFP 3m 3m QSFP QSFP InfiniBand-kabel (1 zoekresultaat) 
IBM offers a wide range of technology and consulting services; a broad portfolio of middleware for collaboration, predictive analytics, software development and systems management; and the world's ...
IBM
49Y9980
vanaf € 19,14*
per stuk
 
 stuk
Lenovo Multi-Switch Interconnect Module for Lenovo BladeCenter HT - Uitbreidingsmodule - voor BladeCenter HT 8740, HT 8750 (1 zoekresultaat) 
Lenovo Multi-Switch Interconnect Module for Lenovo BladeCenter HT - Uitbreidingsmodule - voor BladeCenter HT 8740, HT 8750
Lenovo
44R5913
€ 4.383,56*
per stuk
 
 stuk
Lenovo BladeCenter 1/10 Gb Uplink - Switch - 1 Gbps (1 zoekresultaat) 
Lenovo BladeCenter 1/10 Gb Uplink - Switch - 1 Gbps
Lenovo
44W4407
€ 2.470,86*
per stuk
 
 stuk
HPE HPE SWITCH 4007 4-PORT GIGABIT I/O MODULE - 3CB9LG4 - Compaq (1 zoekresultaat) 
HPE HPE SWITCH 4007 4-PORT GIGABIT I/O MODULE
Compaq
3CB9LG4
€ 933,16*
per stuk
 
 stuk
HPE 10.0 Tbps Type F Fabric Module - Switch - insteekmodule (1 zoekresultaat) 
HPE 10.0 Tbps Type F Fabric Module - Switch - insteekmodule
HP
JH252A
€ 22.559,02*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: <   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.