Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  >  > Netwerkmodule

  Netwerkmodules - (692 artikelen gevonden)

Filter Netwerkmodules op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"Netwerkmodule"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
Allied Telesis AT-SBx81GS24a Intern Fiber 1000Mbit/s (1 zoekresultaat) 
The Allied Telesis AT-SBx81GS24a line card provides 24 SFP Gigabit ports, providing a host of flexible connectivity options. The ability to aggregate a widely distributed network where access devic...
Allied Telesis
990-003383-00
€ 4.233,92*
per verpakking
 
 verpakking
Allied Telesis 12 channel 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (LC) SMF module, 15km netwerk media converter 100 Mbit/s (2 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter - Medienkonverter - 12 Anschlüsse - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / LC-Monomode - Plug-in-Modul - bis zu 15 km - 1310 nm.
Allied Telesis
AT-MCF2012LC/1
vanaf € 2.044,27*
per stuk
 
 stuk
I/O Module PROFINET / EtherNet/IP 16 In (1 zoekresultaat) 
Product Name: I/O Module Afmetingen B x H x D: 59.6 x 17.6 x 200 mm Bedrijfstemperatuur: -20...+70 °C Gewicht: 500 g Manufacturer Article n°: 2426270000 Bus type: PROFINET / EtherNet/IP Interface A...
Weidmüller
UR67-MP-HP-16DI-12-60M
vanaf € 390,50*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-SBx81GS24a network switch module Gigabit Ethernet (3 zoekresultaten) 
The Allied Telesis AT-SBx81GS24a line card provides 24 SFP Gigabit ports, providing a host of flexible connectivity options. The ability to aggregate a widely distributed network where access devic...
Allied Telesis
AT-SBX81GS24A
vanaf € 3.147,48*
per stuk
 
 stuk
Lenovo EN4091 network switch module 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet (2 zoekresultaten) 
The IBM Flex System™ EN4091 10Gb Ethernet Pass-thru Module offers easy connectivity of the IBM Flex System Enterprise Chassis to any external network infrastructure. This unmanaged device enables d...
Lenovo
88Y6043
vanaf € 1.623,93*
per stuk
 
 stuk
ZNX:EIP200PROCM1 - SIMATIC DP, CONNECTING MODULE FOR ETHERNET/IP HEAD ASSEMBLY E (2 zoekresultaten) 
SIMATIC DP, CONNECTING MODULE FOR ETHERNET/IP HEAD ASSEMBLY ET 200PRO M12 / 7/8, 2 X M12 AND 2 X 7/8,, Manufacturer-ID: ZNX:EIP200PROCM1
Siemens
ZNX:EIP200PROCM1
vanaf € 71,87*
per stuk
 
 stuk
56916 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital Input Module (2 zoekresultaten) 
56916 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital Input Module, 16 digital inputs
Murr Elektronik
56916
vanaf € 280,08*
per stuk
 
 stuk
Schneider Electric PLC Expansion Module Ethernet 24 V dc (2 zoekresultaten) 
For Use With = Modicon M340 Module Type = Ethernet Voltage Category = 24 V dc Memory Available = Yes Width = 100mm Depth = 160mm B30 Memory card (stock no "('147-966')""">147-966) supplied as stand...
Schneider Electric
BMXNOE0100
vanaf € 1.054,003*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-SBx81GT24 network switch module Gigabit Ethernet (1 zoekresultaat) 
The Allied Telesis AT-SBx81GS24a line card provides 24 SFP Gigabit ports, providing a host of flexible connectivity options. The ability to aggregate a widely distributed network where access devic...
Allied Telesis
AT-SBX81GT24
€ 3.253,56*
per stuk
 
 stuk
I/O Module PROFINET / EtherNet/IP 16 In (2 zoekresultaten) 
Product Name: I/O Module Afmetingen B x H x D: 59.6 x 17.3 x 206 mm Bedrijfstemperatuur: -20...+70 °C Gewicht: 520 g Manufacturer Article n°: 2426300000 Bus type: PROFINET / EtherNet/IP Interface A...
Weidmüller
UR67-MP-78-16DI-12-60M
vanaf € 386,98*
per stuk
 
 stuk
56917 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital IN-/Output Module (1 zoekresultaat) 
56917 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital IN-/Output Module, 8 digital inputs and 8 digital outputs
Murr Elektronik
56917
vanaf € 473,86*
per stuk
 
 stuk
Siemens PLC Expansion Module Compact Ethernet Switch 19.2 → 28.8 V dc 125 x 40 x 118 mm (4 zoekresultaten) 
For Use With = SIMATIC S7-300 Series Module Type = Switch Voltage Category = 19.2 → 28.8 V dc Length = 125mm Width = 40mm Depth = 118mm Dimensions = 125 x 40 x 118 mm CSM377 — Module for Ethernet C...
Siemens
6GK7377-1AA00-0AA0
vanaf € 155,67*
per stuk
 
 stuk
D-Link DXS-3600-EM-8T network switch module Gigabit Ethernet (6 zoekresultaten) 
The DXS-3600-EM-8T expansion module provides an additional eight (8) 10/100/1000BASE-T ports for the DXS-3600-16S and DXS-3600-32S managed switches.
D-Link
DXS-3600-EM-8T
vanaf € 356,32*
per stuk
 
 stuk
I/O Module PROFINET / EtherNet/IP 16 Out (1 zoekresultaat) 
Product Name: I/O Module Afmetingen B x H x D: 59.6 x 17.6 x 200 mm Bedrijfstemperatuur: -20...+70 °C Gewicht: 500 g Manufacturer Article n°: 2426280000 Bus type: PROFINET / EtherNet/IP Interface A...
Weidmüller
UR67-MP-HP-16DO-12-60M
vanaf € 426,13*
per stuk
 
 stuk
56918 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital Output Module (1 zoekresultaat) 
56918 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital Output Module, 16 digital outputs
Murr Elektronik
56918
vanaf € 472,15*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   47   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.