Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  >  > Netwerkmodule

  Netwerkmodules - (798 artikelen gevonden)

Filter Netwerkmodules op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"Netwerkmodule"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
AXIS P8221 Network I/O Audio Module - Uitbreidingsmodule (5 zoekresultaten) 
AXIS P8221 Network I/O Audio Module - Uitbreidingsmodule
Axis
0321-002
vanaf € 284,25*
per stuk
 
 stuk
Theben / Timeguard Communication Module Ethernet 1 Input, 1 Output 230 V ac 53.6 x 90.1 x 69.2 mm (3 zoekresultaten) 
For Use With = TR 641 top2 RC, TR 642 top 2 RC, TR 644 top2 RC Module Type = Ethernet Input Type = Voltage Output Type = Ethernet Number of Inputs = 1 Number of Outputs = 1 Voltage Category = 230 V...
Timeguard
EM LAN top2
vanaf € 223,37*
per stuk
 
 stuk
Siemens
ZNX:EIP200PROCM1
vanaf € 67,69*
per stuk
 
 stuk
56916 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital Input Module (2 zoekresultaten) 
56916 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital Input Module, 16 digital inputs
Murr Elektronik
56916
vanaf € 278,11*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-SBx81GS24a network switch module Gigabit Ethernet (2 zoekresultaten) 
The Allied Telesis AT-SBx81GS24a line card provides 24 SFP Gigabit ports, providing a host of flexible connectivity options. The ability to aggregate a widely distributed network where access devic...
Allied Telesis
AT-SBX81GS24A
vanaf € 3.127,98*
per stuk
 
 stuk
I/O Module PROFINET / EtherNet/IP 16 In (2 zoekresultaten) 
Product Name: I/O Module Afmetingen B x H x D: 59.6 x 17.6 x 200 mm Bedrijfstemperatuur: -20...+70 °C Gewicht: 500 g Manufacturer Article n°: 2426270000 Bus type: PROFINET / EtherNet/IP Interface A...
Weidmüller
UR67-MP-HP-16DI-12-60M
vanaf € 388,42*
per stuk
 
 stuk
Lenovo EN4091 network switch module 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet (1 zoekresultaat) 
The IBM Flex System™ EN4091 10Gb Ethernet Pass-thru Module offers easy connectivity of the IBM Flex System Enterprise Chassis to any external network infrastructure. This unmanaged device enables d...
Lenovo
88Y6043
€ 1.629,77*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS DN-81001 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm (8 zoekresultaten) 
DIGITUS DN-81001 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm
DIGITUS
DN-81001
vanaf € 14,04*
per stuk
 
 stuk
Schneider Electric PLC Expansion Module Ethernet 24 V dc (2 zoekresultaten) 
For Use With = Modicon M340 Module Type = Ethernet Voltage Category = 24 V dc Memory Available = Yes Width = 100mm Depth = 160mm B30 Memory card (stock no "('147-966')""">147-966) supplied as stand...
Schneider Electric
BMXNOE0100
vanaf € 1.063,35*
per stuk
 
 stuk
56917 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital IN-/Output Module (1 zoekresultaat) 
56917 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital IN-/Output Module, 8 digital inputs and 8 digital outputs
Murr Elektronik
56917
vanaf € 476,08*
per stuk
 
 stuk
I/O Module PROFINET / EtherNet/IP 16 In (3 zoekresultaten) 
Product Name: I/O Module Afmetingen B x H x D: 59.6 x 17.3 x 206 mm Bedrijfstemperatuur: -20...+70 °C Gewicht: 520 g Manufacturer Article n°: 2426300000 Bus type: PROFINET / EtherNet/IP Interface A...
Weidmüller
UR67-MP-78-16DI-12-60M
vanaf € 380,14*
per stuk
 
 stuk
Siemens PLC Expansion Module Compact Ethernet Switch 19.2 → 28.8 V dc 125 x 40 x 118 mm (4 zoekresultaten) 
For Use With = S7-300 Series Module Type = Compact Ethernet Switch Voltage Category = 19.2 → 28.8 V dc Length = 125mm Width = 40mm Depth = 118mm Dimensions = 125 x 40 x 118 mm CSM377 — Module for E...
Siemens
6GK7377-1AA00-0AA0
vanaf € 158,70*
per stuk
 
 stuk
56918 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital Output Module (1 zoekresultaat) 
56918 -IMPACT20 Ethernet-IP, Digital Output Module, 16 digital outputs
Murr Elektronik
56918
vanaf € 474,80*
per stuk
 
 stuk
I/O Module PROFINET / EtherNet/IP 16 Out (2 zoekresultaten) 
Product Name: I/O Module Afmetingen B x H x D: 59.6 x 17.6 x 200 mm Bedrijfstemperatuur: -20...+70 °C Gewicht: 500 g Manufacturer Article n°: 2426280000 Bus type: PROFINET / EtherNet/IP Interface A...
Weidmüller
UR67-MP-HP-16DO-12-60M
vanaf € 423,35*
per stuk
 
 stuk
IBM BNT 1/10Gb Uplink Ethernet Switch Module Beheerde netwerkswitch L3 Zilver (1 zoekresultaat) 
BNT 1/10Gb Uplink Ethernet Switch Module for IBM BladeCenter is an innovative switch designed to meet the growing bandwidth needs of our Clients. Today while our Clients look to implement solutions...
IBM
44W4404
€ 2.434,92*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   54   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.