Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  > Media-converter

  Media-omzetter - (1.098 artikelen gevonden)

Filter Media-omzetter op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"Media-converter"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual-speed Fiber Media Converter (2 zoekresultaten) 
Ethernet-vezelconverter die verbindingen tussen kopergebaseerde Ethernet-apparatuur via een glasvezelverbinding mogelijk maakt Tri-speed 10/100/100/100/1000Mbit/s koper tot conversie van vezels met...
ROLINE
21.13.1174
vanaf € 43,19*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis Wall mount for standard size media converters (10pack) Wit (4 zoekresultaten) 
Overview The AT-WLMT is a simple metal bracket that allows the majority of Allied Telesis’ range of standalone media and converters and rate (bridging) converters to be wall-mounted. Mounting Optio...
Allied Telesis
AT-WLMT-010
vanaf € 91,63*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-CM301 Intern Ethernet 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter (3 zoekresultaten) 
This media and rate converter line card features a 10/100TX twisted pair port and a 100FX optical port. The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 f...
Allied Telesis
AT-CM301
vanaf € 224,05*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Fast Ethernet Converter, RJ45-ST (2 zoekresultaten) 
Deze converter zet een Fast Ethernet TP-Poort in Fibre om Aansluiting: RJ-45 op de TP-kant / ST aan de Fibre kant Afmetingen (BxDxH): 64 x 59 x 21 mm Afstand: 2km Kleur: grijs Stroomverzorging gaat...
ROLINE
21.13.1072
vanaf € 38,92*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Gigabit Converter, incl. GBIC, RJ-45-LC (2 zoekresultaten) 
Deze Konverter zet een Gigabit Ethernet TP-Poort in glas om Aansluiting: RJ-45 aan de TP-kant / Mini GBIC slot aan de fiber kant Mini GBIC module SX: De maximale Kabel lengte aan de fiber kant is b...
ROLINE
21.13.1069
vanaf € 87,70*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC (2 zoekresultaten) 
Deze converter zet een Gigabit Ethernet TP-Poort in een Glasfibre poort om. Hierbij kan de Fibre aansluiting dmv een GBIC module vrij gekozen worden. Wij bieden u een Mini GBIC Module SX aan. Aansl...
ROLINE
21.13.1067
vanaf € 114,15*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal naar SFP poort Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de poort Auto MDI/MDI-X Keuze voor SFPs tbv 100Base-FX (21.14.3499) of tbv...
ROLINE
21.13.1149
vanaf € 122,39*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, 1000SX/LC (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Gigabit Ethernet signaal Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogelijkheden Eenvoudige converter voor de 802.1Q VLAN paketten...
ROLINE
21.13.1144
vanaf € 130,55*
per stuk
 
 stuk
LevelOne VDS-0200 - Short-haul modem - 100Mb LAN, Ethernet over VDSL - 10Base-T, 100Base-TX - maximaal 2 km (3 zoekresultaten) 
LevelOne VDS-0200 - Short-haul modem - 100Mb LAN, Ethernet over VDSL - 10Base-T, 100Base-TX - maximaal 2 km
LevelOne
VDS-0200
vanaf € 106,51*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, SC (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de port Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogeli...
ROLINE
21.13.1143
vanaf € 99,77*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, ST (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de port Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogeli...
ROLINE
21.13.1142
vanaf € 96,75*
per stuk
 
 stuk
TRENDnet TI-UF11SFP - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 40 km (5 zoekresultaten) 
TRENDnet TI-UF11SFP - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 40 km
Trendnet
TI-UF11SFP
vanaf € 148,56*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 100FX (SC) Multi-Mode to 100FX (SC) Single-Mode Media Converter (15km) 100Mbit/s netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
Features: Half- & full-duplex operation Transparent to 802.1Q packets Rackmountable using optional AT-MCR12,TRAY4 or TRAY1 chassis MDI/MDI-X MissingLink™ Link Test
Allied Telesis
AT-MC104XL
vanaf € 97,09*
per stuk
 
 stuk
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf (4 zoekresultaten) 
Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze De ET91000SFP2 open SFP-glasvezelmediaconverter verandert en breidt een gigabit ethernetverbindin...
StarTech.com
ET91000SFP2
vanaf € 127,31*
per stuk
 
 stuk
QNAP TVS-1282T3 Ethernet LAN Toren Zwart NAS (5 zoekresultaten) 
Als exclusief aanbod van een Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN drievoudige oplossing, is de TVS-1282T3 voorzien van vier Thunderbolt™ 3 poorten om naadloze samenwerking mogelijk te maken tussen maximaal v...
QNAP
TVS-1282T3-I5-16G
vanaf € 2.871,95*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   74   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.