Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  > Media-converter

  Media-converter - (1.094 artikelen gevonden)

Filter Media-converter op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"Media-converter"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
Allied Telesis Wall mount for standard size media converters (10pack) Wit (4 zoekresultaten) 
Overview The AT-WLMT is a simple metal bracket that allows the majority of Allied Telesis’ range of standalone media and converters and rate (bridging) converters to be wall-mounted. Mounting Optio...
Allied Telesis
AT-WLMT-010
vanaf € 91,84*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-CM301 Intern Ethernet 100Mbit/s netwerkkaart & -adapter (3 zoekresultaten) 
This media and rate converter line card features a 10/100TX twisted pair port and a 100FX optical port. The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 f...
Allied Telesis
AT-CM301
vanaf € 224,05*
per stuk
 
 stuk
ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual-speed Fiber Media Converter (2 zoekresultaten) 
Ethernet-vezelconverter die verbindingen tussen kopergebaseerde Ethernet-apparatuur via een glasvezelverbinding mogelijk maakt Tri-speed 10/100/100/100/1000Mbit/s koper tot conversie van vezels met...
ROLINE
21.13.1174
vanaf € 46,35*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Fast Ethernet Converter, RJ45-ST (2 zoekresultaten) 
Deze converter zet een Fast Ethernet TP-Poort in Fibre om Aansluiting: RJ-45 op de TP-kant / ST aan de Fibre kant Afmetingen (BxDxH): 64 x 59 x 21 mm Afstand: 2km Kleur: grijs Stroomverzorging gaat...
ROLINE
21.13.1072
vanaf € 40,26*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Gigabit Converter, incl. GBIC, RJ-45-LC (2 zoekresultaten) 
Deze Konverter zet een Gigabit Ethernet TP-Poort in glas om Aansluiting: RJ-45 aan de TP-kant / Mini GBIC slot aan de fiber kant Mini GBIC module SX: De maximale Kabel lengte aan de fiber kant is b...
ROLINE
21.13.1069
vanaf € 100,22*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC (2 zoekresultaten) 
Deze converter zet een Gigabit Ethernet TP-Poort in een Glasfibre poort om. Hierbij kan de Fibre aansluiting dmv een GBIC module vrij gekozen worden. Wij bieden u een Mini GBIC Module SX aan. Aansl...
ROLINE
21.13.1067
vanaf € 114,42*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industr. Converter, 10/100/1000T - 100/1000 Fiber (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal naar SFP poort Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de poort Auto MDI/MDI-X Keuze voor SFPs tbv 100Base-FX (21.14.3499) of tbv...
ROLINE
21.13.1149
vanaf € 127,15*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, 1000SX/LC (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Gigabit Ethernet signaal Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogelijkheden Eenvoudige converter voor de 802.1Q VLAN paketten...
ROLINE
21.13.1144
vanaf € 137,17*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, SC (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de port Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogeli...
ROLINE
21.13.1143
vanaf € 102,85*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrie converter RJ-45, ST (2 zoekresultaten) 
Full Wire Speed converter van het Fast Ethernet signaal Auto-Negotiation 10/100Mbps of vaste instelling van de port Auto MDI/MDI-X Link Fault Pass Through Funktion Verschillende configuratie mogeli...
ROLINE
21.13.1142
vanaf € 103,42*
per stuk
 
 stuk
TRENDnet TI-UF11SFP - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 40 km (5 zoekresultaten) 
TRENDnet TI-UF11SFP - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 40 km
Trendnet
TI-UF11SFP
vanaf € 149,53*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s netwerk media converter (2 zoekresultaten) 
Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. Media conversion offers you the ability to: -Extend network distances by adding fiber only where it is needed -Add n...
Allied Telesis
AT-MC103XL
vanaf € 85,32*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter netwerk media converter 100 Mbit/s (5 zoekresultaten) 
Fibre connections The Allied Telesyn range of Fast Ethernet Media converters provides a complete family of conversion devices, allowing users to extend the size of UTP networks with the use of fibr...
Allied Telesis
AT-MC101XL
vanaf € 65,06*
per stuk
 
 stuk
Digitus Fast Ethernet, RJ-45/SC netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zwart (8 zoekresultaten) 
Digitus Fast Ethernet, RJ-45/SC netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zwart
DIGITUS
DN-82020-1
vanaf € 21,21*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MCR12 Media Conversion Rack-mount Chassis netwerk media converter (2 zoekresultaten) 
Media Converter Flexibility Supporting up to 12 Allied Telesis media converters, the AT-MCR12 enables network managers to use the MC1x family (10Mbps) or MC10x family (100Mbps) media converters in ...
Allied Telesis
AT-MCR12
vanaf € 310,10*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 100FX (SC) Multi-Mode to 100FX (SC) Single-Mode Media Converter (15km) 100Mbit/s netwerk media converter (4 zoekresultaten) 
Allied Telesis 100FX (SC) Multi-Mode to 100FX (SC) Single-Mode Media Converter (15km) 100Mbit/s netwerk media converter
Allied Telesis
AT-MC104XL-60
vanaf € 139,18*
per stuk
 
 stuk
Tripp Lite N784-001-ST netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zwart (1 zoekresultaat) 
Tripp Lite's N784-001-ST, 10/100 Multimode Media Converter, is an economical way to extend the distance (up to 2Km) of network nodes by converting Cat5/6 UTP cables to Fiber Optic. The Media Conver...
Tripp Lite
N784-001-ST
vanaf € 56,83*
per stuk
 
 stuk
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf (3 zoekresultaten) 
Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze De ET91000SFP2 open SFP-glasvezelmediaconverter verandert en breidt een gigabit ethernetverbindin...
StarTech.com
ET91000SFP2
vanaf € 127,24*
per stuk
 
 stuk
QNAP TVS-1282T3 Ethernet LAN Toren Zwart NAS (5 zoekresultaten) 
Als exclusief aanbod van een Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN drievoudige oplossing, is de TVS-1282T3 voorzien van vier Thunderbolt™ 3 poorten om naadloze samenwerking mogelijk te maken tussen maximaal v...
QNAP
TVS-1282T3-I5-16G
vanaf € 2.771,10*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis Single slot chassis f/ unmanaged, standalone Media/Bridging Media Converter netwerkchassis (3 zoekresultaten) 
Overview The AT-MCR1 is a single slot, rack-mountable chassis, capable of housing any of the range of Fast Ethernet and Gigabit media converters and bridging media converters.The chassis features a...
Allied Telesis
AT-MCR1-50
vanaf € 73,13*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT MCR1 - Basis voor modulaire uitbreiding (1 zoekresultaat) 
Allied Telesis AT MCR1 - Basis voor modulaire uitbreiding
Allied Telesis
AT-MCR1
vanaf € 75,23*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 15km netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm (2 zoekresultaten) 
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex Fast Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compa...
Allied Telesis
990-001199-00
vanaf € 69,44*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Industrial Ethernet naar seriële mediaconversie (RS-232), 1x SFP (2 zoekresultaten) 
Netwerkmediaconverter van Ethernet (RJ-45) naar serieel (RS-232) voor gebruik in industriële omgevingen - met een extra SFP-poort! Converter van RS-232 signaal Automatische aanpassing en convertere...
ROLINE
21.13.1138
vanaf € 204,26*
per stuk
 
 stuk
RS PRO Ethernet Fibre Ethernet Converter (1 zoekresultaat) 
Connector A = Ethernet Connector B = Fibre Media Number of Connector B = 1 x 9 Transmission Speed = 125Mbit/s Transmission Length = 2km Mounting = Surface Dimensions = 135 x 73.4 x 23mm Weight = 14...
RS Pro
GT1FMC-10/100i-AC
vanaf € 164,08*
per stuk
 
 stuk
Digitus DN-82010-1 netwerk media converter 1310 nm Multimode Intern Zwart (8 zoekresultaten) 
Digitus DN-82010-1 netwerk media converter 1310 nm Multimode Intern Zwart
DIGITUS
DN-82010-1
vanaf € 20,43*
per stuk
 
 stuk
PLANET FT-802S15 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 15 km - 1310 nm (7 zoekresultaten) 
PLANET FT-802S15 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 15 km - 1310 nm
PLANET Technology
FT-802S15
vanaf € 43,51*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 100FX (SC) Multi-Mode to 100FX (SC) Single-Mode Media Converter (15km) netwerk media converter 100 Mbit/s (1 zoekresultaat) 
Allied Telesis 100FX (SC) Multi-Mode to 100FX (SC) Single-Mode Media Converter (15km) netwerk media converter 100 Mbit/s
Allied Telesis
AT-MC104XL
vanaf € 197,16*
per stuk
 
 stuk
LevelOne IEC-4301 netwerk media converter 100 Mbit/s Single-mode Zwart (4 zoekresultaten) 
LevelOne IEC-4301 is an industrial Fast Ethernet media converter with a mini size, rugged aluminium case which providing superb heat dissipation. This converter is designed to be mounted on an indu...
LevelOne
555536
vanaf € 143,59*
per stuk
 
 stuk
QNAP TVS-1282T3 Ethernet LAN Toren Zwart NAS (5 zoekresultaten) 
Als exclusief aanbod van een Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN drievoudige oplossing, is de TVS-1282T3 voorzien van vier Thunderbolt™ 3 poorten om naadloze samenwerking mogelijk te maken tussen maximaal v...
QNAP
TVS-1282T3-I7-32G
vanaf € 3.348,99*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) media converter netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm (1 zoekresultaat) 
Our media converters allow you to connect disparate cabletypes in your network. Media conversion offers you the ability to: -Extend network distances by adding fiber only where it is needed. -Add n...
Allied Telesis
AT-MC103XL-20
vanaf € 104,54*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter 100Mbit/s netwerk media converter (5 zoekresultaten) 
Fibre connections The Allied Telesyn range of Fast Ethernet Media converters provides a complete family of conversion devices, allowing users to extend the size of UTP networks with the use of fibr...
Allied Telesis
AT-MC102XL
vanaf € 63,46*
per stuk
 
 stuk
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km (5 zoekresultaten) 
Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 10 km te vergroten. Glasvezel netwerkverbindingen b...
StarTech.com
ET91000SM10
vanaf € 199,89*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Professional DN-82121-1 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm (6 zoekresultaten) 
DIGITUS Professional DN-82121-1 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
DIGITUS
DN-82121-1
vanaf € 60,79*
per stuk
 
 stuk
PLANET FT-806A20 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm (4 zoekresultaten) 
PLANET FT-806A20 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
PLANET Technology
FT-806A20
vanaf € 48,64*
per stuk
 
 stuk
QNAP TVS-1282T3 Ethernet LAN Toren Zwart NAS (4 zoekresultaten) 
Als exclusief aanbod van een Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN drievoudige oplossing, is de TVS-1282T3 voorzien van vier Thunderbolt™ 3 poorten om naadloze samenwerking mogelijk te maken tussen maximaal v...
QNAP
TVS-1282T3-I7-64G
vanaf € 3.599,38*
per stuk
 
 stuk
D-Link Chassi 16slot Media conv 19" computerbehuizing (8 zoekresultaten) 
This 16-slot chassis can hold up to 16 media converters. The chassis provides 19-inch standard rack-mount housing for the media converters, the power necessary for the media converters, plus option...
D-Link
DMC-1000
vanaf € 310,42*
per stuk
 
 stuk
MEDIA CONVERTER 10/100MBPS TP-100MBPS FI (7 zoekresultaten) 
MEDIA CONVERTER 10/100MBPS TP-100MBPS FIBER SM SC 15KM IN
D-Link
DMC-515SC/E
vanaf € 119,43*
per stuk
 
 stuk
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 20 km (4 zoekresultaten) 
Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 20 km te vergroten. Glasvezel netwerkverbindingen b...
StarTech.com
ET91000SM20
vanaf € 219,86*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Professional DN-82110-1 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 500 m - 850 nm (8 zoekresultaten) 
DIGITUS Professional DN-82110-1 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 500 m - 850 nm
DIGITUS
DN-82110-1
vanaf € 56,93*
per stuk
 
 stuk
Gigabit Mediaconverter RJ45/ SC 10/100 (7 zoekresultaten) 
Gigabit Mediaconverter RJ45/ SC 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX
ASSMANN Electronic
GT-802
vanaf € 53,06*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MMC2000/SP-90 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver (1 zoekresultaat) 
Gigabit Ethernet to SFP Mini Media and Rate Converter This standalone mini media and rate converter features 10/100/1000T to 100/1000x conversion with a SFP connector and supports from 220 m to 500...
Allied Telesis
AT-MMC2000/SP-90
vanaf € 138,49*
per stuk
 
 verpakking
Allied Telesis 12 channel 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (LC) SMF module, 15km netwerk media converter 100 Mbit/s (2 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter - Medienkonverter - 12 Anschlüsse - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / LC-Monomode - Plug-in-Modul - bis zu 15 km - 1310 nm.
Allied Telesis
AT-MCF2012LC/1
vanaf € 2.006,78*
per stuk
 
 stuk
ROLINE RC-100FX/SC Fast Ethernet converter RJ-45 / SC, Loop-back (1 zoekresultaat) 
Deze converter zet een Fast Ethernet TP-Poort in Fibre om Aansluiting: RJ-45 op de TP-kant / SC aan de Fibre kant Afmetingen (BxDxH): 72,5x108x23mm Afstand: 2km Kleur: grijs Stroomverzorging gaat v...
ROLINE
21.13.1071
vanaf € 51,38*
per stuk
 
 stuk
D-Link DMC 700SC - glasvezel mediaconverter - GigE (8 zoekresultaten) 
D-Link DMC 700SC - glasvezel mediaconverter - GigE Productinformatie: D-Link DMC 700SC - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 550 m DMC-700SC...
D-Link
DMC-700SC/E
vanaf € 106,32*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MC102XL netwerk media converter 100 Mbit/s (5 zoekresultaten) 
Fibre connections The Allied Telesyn range of Fast Ethernet Media converters provides a complete family of conversion devices, allowing users to extend the size of UTP networks with the use of fibr...
Allied Telesis
AT-MC102XL-60
vanaf € 58,75*
per stuk
 
 stuk
MOXA Industrial Ethernet Hutschienenbefestigung (19006075) (1 zoekresultaat) 
MOXA Industrial Ethernet Hutschienenbefestigung für Moxa Industrial Ethernet Switches, Medien Konverter und Serial Device Server (DIN Rail Mount Kit 35A) Die Abbildung bezieht sich auf eine Produkt...
Moxa
Mount Kit 35A
vanaf € 6,68*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MC101XL netwerk media converter 100 Mbit/s (5 zoekresultaten) 
Ethernet media converter enable service providers to use fiber cabling to extend the size of UTP networks. Supporting ST fiber connector, this converter can be used to extend networks with up to 2k...
Allied Telesis
AT-MC101XL-60
vanaf € 58,97*
per stuk
 
 stuk
QNAP TVS-882ST3 - NAS-server - 8 bays - SATA 6Gb/s - RAID 0, 1, 5, 6, 10, JBOD - RAM 16 GB - 10 Gigabit Ethernet - iSCSI (5 zoekresultaten) 
QNAP TVS-882ST3 - NAS-server - 8 bays - SATA 6Gb/s - RAID 0, 1, 5, 6, 10, JBOD - RAM 16 GB - 10 Gigabit Ethernet - iSCSI
QNAP
TVS-882ST3-I7-16G
vanaf € 2.420,17*
per stuk
 
 stuk
Tripp Lite N784-001-SC 100Mbit/s 1310nm Multimode Zwart netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
Tripp Lite's N784-001-SC 10/100 Multimode Media Converter, is an economical way to extend the distance ( up to 2Km ) of network nodes by converting Cat5/6 UTP cables to Fiber Optic. The Media Conve...
Tripp Lite
N784-001-SC
vanaf € 53,64*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-CM302 netwerk media converter 1000 Mbit/s (5 zoekresultaten) 
Allied Telesis Converteon AT-CM302 - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - Plug-in-Modul - bis zu 2 km - 1310 nm.
Allied Telesis
AT-CM302
vanaf € 222,34*
per stuk
 
 stuk
ROLINE RC-100FX/ST Fast Ethernet converter RJ-45 / ST, Loop-back (2 zoekresultaten) 
Deze Konverter zet een Fast Ethernet TP-Poort in Fibre om Aansluiting : RJ-45 aan de TP-kant / ST aan de fibre kant Afmetingen : (BxDxH): 72,5x108x23mm Kleur : grijs Stroomverzorging gaat via de me...
ROLINE
21.13.1070
vanaf € 51,23*
per stuk
 
 stuk
D-Link DMC-810SC Media Converters netwerk media converter (8 zoekresultaten) 
DMC-810SC mediaconverter Deze converter zet 1000BASE-T Gigabit twisted pair signalen om in 1000BASE-LX Gigabit single-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 10 km. 1 RJ-...
D-Link
DMC-810SC/E
vanaf € 265,59*
per stuk
 
 stuk
Moxa IMC-21-M-SC - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 5 km - 1310 nm (1 zoekresultaat) 
Moxa IMC-21-M-SC - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 5 km - 1310 nm
Moxa
IMC-21-M-SC
vanaf € 130,63*
per stuk
 
 stuk
PLANET Gigabit Mediaconverter (7 zoekresultaten) 
PLANET Gigabit Mediaconverter RJ45/SC
ASSMANN Electronic
GT-802S
vanaf € 57,52*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis MMCR18 netwerkchassis (4 zoekresultaten) 
Media converter flexibility The Allied Telesis MMCR18 is a two rack unit high chassis, which enables network managers to use up to 18 MMC series media converters in a standard 19 inch rack. For red...
Allied Telesis
990-005260-60
vanaf € 481,16*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-CM3K0S netwerk media converter 1000 Mbit/s (4 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT-CM3K0S netwerk media converter 1000 Mbit/s
Allied Telesis
AT-CM3K0S
vanaf € 259,51*
per stuk
 
 stuk
LevelOne FVM-1000 netwerk media converter 100 Mbit/s Zwart (3 zoekresultaten) 
FVM-1000 is remote Managed Fast Ethernet fiber media converter with OAM functions developed by our company. It can convert Ethernet signal between 10/100Base-Tx and 100Base-FX, It supports both hal...
LevelOne
FVM-1000
vanaf € 127,67*
per verpakking
 
 verpakking
MOXA Industrial Ethernet Medien Konverter,ohne Alarmfunktion (19006097) (3 zoekresultaten) 
MOXA Industrial Ethernet Medien Konverter,ohne Alarmfunktion 1 x RJ45 10/100BaseTX - 1 x LWL-ST 100BaseFX Multimode Stromversorgung über Terminal Block Anschluss, mit Hutschienenbefestigung, robust...
Moxa
IMC-21-M-ST
vanaf € 130,99*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-CV1203 (4 zoekresultaten) 
The AT-CV1203, 2 Slot, metal chassis is designed to house the range of Converteon media blades. It can be installed with up to either one or two single width blades, or one double width blade. For ...
Allied Telesis
AT-CV1203-20
vanaf € 96,76*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-CV5M02 netwerk media converter (3 zoekresultaten) 
The AT-CV5M02 is the second generation management card for the AT-CV5000 media conversion chassis. With the addition of a management card to the chassis, all the blades setup options can be configu...
Allied Telesis
AT-CV5M02
vanaf € 334,37*
per stuk
 
 stuk
LevelOne GVM-1101 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart (3 zoekresultaten) 
Key Features - IEEE 802.3x Flow Control protects against lost packets for reliable data transmission - Web-based and SNMP Management - Built-in LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF/LLR) Technology -...
LevelOne
GVM-1101
vanaf € 113,69*
per verpakking
 
 verpakking
Allied Telesis AT-CM3K0S 100Mbit/s netwerk media converter (1 zoekresultaat) 
This media and rate converter line card features a 10/100/1000T twisted pair port and an optical SFP port. The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (32...
Allied Telesis
990-002164-00
vanaf € 272,60*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode (5 zoekresultaten) 
De AT-DMC100 Fast Ethernet Media Converters behoren tot de kleinste media converters verkrijgbaar in de markt! Met slechts 3.79 cm breed, 9,14 cm diep en 3,39 cm hoog passen deze media converters g...
Allied Telesis
990-004823-50
vanaf € 51,06*
per stuk
 
 stuk
LevelOne GVM-1220 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart (3 zoekresultaten) 
GVM-1220 series is remote Managed Gigabit Ethernet fiber media converter with OAM functions developed by our company. It can convert Ethernet signal between 10/100/1000Base-T and 1000Base-X, It sup...
LevelOne
GVM-1220
vanaf € 120,69*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode (5 zoekresultaten) 
De AT-DMC1000 Gigabit Media Converters behoren tot de kleinste media converters verkrijgbaar in de markt! Met slechts 3.79 cm breed, 9,14 cm diep en 3,39 cm hoog passen deze media converters gemakk...
Allied Telesis
990-004825-50
vanaf € 145,59*
per stuk
 
 stuk
TP-LINK MC110CS - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm (11 zoekresultaten) 
TP-LINK MC110CS - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm
TP-Link
MC110CS
vanaf € 23,93*
per stuk
 
 stuk
LevelOne GVT-2010 Zwart netwerk media converter (4 zoekresultaten) 
GVT-2010 10/100/1000Mbps adaptive Gigabit Ethernet media converter adopts switching technology to fulfill media conversion. It complies with IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z and IEEE802.3ab standa...
LevelOne
GVT-2010
vanaf € 106,20*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-CV1000 netwerkchassis (1 zoekresultaat) 
The AT-CV1000, 1 Slot, metal chassis is designed to house the range of Converteon media blades.It can be installed with one single width blade. For flexible deployment, the AT-CV1000 chassis can be...
Allied Telesis
AT-CV1000-60
vanaf € 47,96*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-FS201 netwerk media converter 100 Mbit/s (6 zoekresultaten) 
AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds...
Allied Telesis
AT-FS201-60
vanaf € 88,16*
per stuk
 
 stuk
Trendnet TFC-110S100 netwerk media converter 200 Mbit/s 1300 nm Single-mode Grijs (4 zoekresultaten) 
Trendnet TFC-110S100 netwerk media converter 200 Mbit/s 1300 nm Single-mode Grijs
Trendnet
TFC-110S100
vanaf € 285,35*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-FS202 netwerk media converter 100 Mbit/s (4 zoekresultaten) 
AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds...
Allied Telesis
AT-FS202-60
vanaf € 92,81*
per stuk
 
 stuk
TRENDnet TFC-110S15I - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - SC enkele modus / RJ-45 - maximaal 15 km - 1310 nm (4 zoekresultaten) 
TRENDnet TFC-110S15I - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - SC enkele modus / RJ-45 - maximaal 15 km - 1310 nm
Trendnet
TFC-110S15I
vanaf € 52,69*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-DMC100/ST-50 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode (4 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT-DMC100/ST-50 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode
Allied Telesis
AT-DMC100/ST-50
vanaf € 105,90*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-FS232 netwerk media converter 100 Mbit/s (2 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT FS232 - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - extern - bis zu 2 km.
Allied Telesis
AT-FS232-60
vanaf € 177,56*
per stuk
 
 stuk
TRENDnet TFC-110 S15 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - SC enkele modus / RJ-45 - maximaal 15 km (5 zoekresultaten) 
TRENDnet TFC-110 S15 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - SC enkele modus / RJ-45 - maximaal 15 km
Trendnet
TFC-110S15
vanaf € 42,09*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT DMC1000 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / LC multi-modus - maximaal 500 m - 850 nm (3 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT DMC1000 - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / LC multi-modus - maximaal 500 m - 850 nm
Allied Telesis
AT-DMC1000/LC-50
vanaf € 145,07*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-FS232/1 netwerk media converter 100 Mbit/s (2 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT FS232/1 - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC-Einzelmodus - extern - bis zu 15 km.
Allied Telesis
AT-FS232/1-60
vanaf € 297,95*
per stuk
 
 stuk
TRENDnet TFC-110 S30 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 30 km - 1300 nm (4 zoekresultaten) 
TRENDnet TFC-110 S30 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - maximaal 30 km - 1300 nm
Trendnet
TFC-110S30
vanaf € 44,98*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-FS238A/1 netwerk media converter 100 Mbit/s (2 zoekresultaten) 
The AT-FS238 media converter features automatic MDI/ MDI-X. The 10/100TX (RJ-45) port determines the configuration of the ports on connected device and then configures itself.This feature enables u...
Allied Telesis
AT-FS238A/1-60
vanaf € 124,61*
per stuk
 
 stuk
TRENDnet TFC-110 S60 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - SC enkele modus / RJ-45 - maximaal 60 km (3 zoekresultaten) 
TRENDnet TFC-110 S60 - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - SC enkele modus / RJ-45 - maximaal 60 km
Trendnet
TFC-110S60
vanaf € 64,43*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 500 m - 850 nm (2 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 500 m - 850 nm
Allied Telesis
AT-DMC1000/ST-50
vanaf € 147,48*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-FS238B/1 netwerk media converter 100 Mbit/s (2 zoekresultaten) 
AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds...
Allied Telesis
AT-FS238B/1-60
vanaf € 124,77*
per stuk
 
 stuk
VALUE Fast Ethernet Converter, incl. GBIC, RJ-45-LC (2 zoekresultaten) 
Convertor voor het converteren van een Fast Ethernet TP-poort naar multimodevezel Deze convertors zetten een haven van de Snelle Ethernet TP in vezel optisch om Aansluitingen: RJ-45 aan de TP-zijde...
Value
21.99.1070
vanaf € 36,75*
per stuk
 
 stuk
VALUE Fast Ethernet Converter, RJ45 - SC (2 zoekresultaten) 
Convertor voor het converteren van een snelle Ethernet TP-poort naar multimodevezel Aansluiting TP-poort: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX Afgeschermde RJ-45 Female met Auto MDI/MDI-X he...
Value
21.99.1069
vanaf € 26,33*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-IMC100T/SCMM-80 netwerk media converter 100 Mbit/s Multimode Grijs (4 zoekresultaten) 
Allied Telesis industriële media converters zijn ontworpen om de afstand van het netwerk te verlengen doormiddel van het converteren van data tussen twisted pair bekabeling en multi-mode of single-...
Allied Telesis
990-003871-80
vanaf € 163,90*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-IMC100T/SCSM-80 netwerk media converter 100 Mbit/s Single-mode Grey (4 zoekresultaten) 
Allied Telesis industriële media converters zijn ontworpen om de afstand van het netwerk te verlengen doormiddel van het converteren van data tussen twisted pair bekabeling en multi-mode of single-...
Allied Telesis
990-003872-80
vanaf € 267,56*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MC103LH netwerk media converter 100 Mbit/s 1610 nm (4 zoekresultaten) 
Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. Media conversion offers you the ability to: -Extend network distances by adding fiber only where it is needed. -Add ...
Allied Telesis
AT-MC103LH-60
vanaf € 105,07*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MC102XLPCI netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Intern Groen, Grijs (2 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT-MC102XLPCI netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Intern Groen, Grijs
Allied Telesis
AT-MC102XLPCI
vanaf € 215,77*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MC103XL netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm (4 zoekresultaten) 
Our media converters allow you to connect disparate cabletypes in your network. Media conversion offers you the ability to: -Extend network distances by adding fiber only where it is needed. -Add n...
Allied Telesis
AT-MC103XL-60
vanaf € 78,09*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-PWR4 power supply unit Grijs (2 zoekresultaten) 
Hot Swappable, AC Redundant power supply module for the AT-MCR12, unmanaged 12 slot, media converter power distribution chassis
Allied Telesis
AT-PWR4
vanaf € 140,38*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MCF2032SP netwerk media converter 1000 Mbit/s (3 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT MCF2032SP - Medienkonverter - 12 Anschlüsse - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - Plug-in-Modul.
Allied Telesis
AT-MCF2032SP
vanaf € 1.288,91*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT SPFX/2 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm (3 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT SPFX/2 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm
Allied Telesis
AT-SPFX/2
vanaf € 45,10*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-SPLX10 netwerk media converter 1250 Mbit/s 1310 nm (4 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT-SPLX10 netwerk media converter 1250 Mbit/s 1310 nm
Allied Telesis
AT-SPLX10
vanaf € 83,63*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MMC200/SC-60 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zilver (5 zoekresultaten) 
Allied Telesis Fast Ethernet Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC200 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw w...
Allied Telesis
990-004818-60
vanaf € 98,14*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT SPLX10/I - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm (3 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT SPLX10/I - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Allied Telesis
AT-SPLX10/I
vanaf € 118,59*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT SPTX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 (3 zoekresultaten) 
Allied Telesis AT SPTX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45
Allied Telesis
AT-SPTX
vanaf € 82,17*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-TRAY4 (5 zoekresultaten) 
Overview The AT-TRAY1 is a “shelf ” style unit designed to hold one Allied Telesis standalone media converter. The AT-TRAY1 can be installed on any type of standard rack rail or it can be wallmount...
Allied Telesis
990-002698-00
vanaf € 54,69*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis AT-MMC2000/SC-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver (5 zoekresultaten) 
Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC2000 serie, zijn door zijn kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werko...
Allied Telesis
990-004279-60
vanaf € 132,42*
per stuk
 
 stuk
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX SC Connector - USB Power - Converter - 1 Gbps (4 zoekresultaten) 
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX SC Connector - USB Power - Converter - 1 Gbps
Allied Telesis
AT-DMC1000/SC-00
vanaf € 145,82*
per stuk
 
 stuk
Mini Media Converter 10/100/1000T to SFP (5 zoekresultaten) 
Mini Media Converter 10/100/1000T to SFP
Allied Telesis
AT-MMC2000/SP-60
vanaf € 110,87*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.