Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  >  >  >  >  >  > Glasvezel patchkabel LC-stekker naar LC-stekker

  Glasvezel patchkabel LC-stekker naar LC-stekker - (1.564 artikelen gevonden)

Filter Glasvezel patchkabel LC-stekker naar LC-stekker op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"Glasvezel patchkabel LC-stekker naar LC-stekker"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Lengte x
Bestellen
ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 1,0 m (2 zoekresultaten) 
De oplossing voor ruimteproblemen in het glasvezelgebied van uw datacenter! Extra dunne ROLINE glasvezel patchkabels in OM4-kwaliteit voor hoogwaardige glasvezelkabels in omgevingen met een hoge di...
ROLINE
21.15.9261
10 m
1 m
vanaf € 9,79*
per stuk
 
 stuk
INLINE - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - turquoise (1 zoekresultaat) 
INLINE - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - turquoise
Intos Electronic
88542O
2 m
vanaf € 9,50*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS 19" Glasfaser LWL Spleißbox, OM3, bestückt, 12 x LC (11006026) (4 zoekresultaten) 
DIGITUS 19" Glasfaser LWL Spleißbox, OM3, bestückt, 12 x LC komplett vorkonfektioniert, Faserpigtails abgesetzt und in die Spleißkassette eingelegt, farbige Pigtails, ausziehbar, Kupplungen im Kuns...
DIGITUS
DN-96331/3
0,3 m
vanaf € 98,24*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 10,0 m (2 zoekresultaten) 
De oplossing voor ruimteproblemen in het glasvezelgebied van uw datacenter! Extra dunne ROLINE glasvezel patchkabels in OM4-kwaliteit voor hoogwaardige glasvezelkabels in omgevingen met een hoge di...
ROLINE
21.15.9265
100 m
10 m
vanaf € 19,09*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS 19" Glasfaser LWL Spleißbox, OM3, bestückt, 24 x LC (11006027) (5 zoekresultaten) 
DIGITUS 19" Glasfaser LWL Spleißbox, OM3, bestückt, 24 x LC komplett vorkonfektioniert, Faserpigtails abgesetzt und in die Spleißkassette eingelegt, farbige Pigtails, ausziehbar, Kupplungen im Kuns...
DIGITUS
DN-96332/3
0,3 m
vanaf € 146,10*
per stuk
 
 stuk
Tripp Lite N320-02M Glasvezel kabel 2 m OM1 LC Oranje (1 zoekresultaat) 
Tripp Lite's 2-meter multimode duplex micron fiber optic LC/LC patch cable is manufactured from 62.5/125 zipcord fiber. The cable has LC connectors on each end, a PVC jacket and is FDDI and OFNR ra...
Tripp Lite
N320-02M
2 m
vanaf € 14,39*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 2,0 m (1 zoekresultaat) 
De oplossing voor ruimteproblemen in het glasvezelgebied van uw datacenter! Extra dunne ROLINE glasvezel patchkabels in OM4-kwaliteit voor hoogwaardige glasvezelkabels in omgevingen met een hoge di...
ROLINE
21.15.9262
20 m
2 m
vanaf € 10,69*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 7 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua (9 zoekresultaten) 
DIGITUS - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 7 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua
DIGITUS
DK-2533-07/3
7 m
vanaf € 6,01*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 3,0 m (2 zoekresultaten) 
De oplossing voor ruimteproblemen in het glasvezelgebied van uw datacenter! Extra dunne ROLINE glasvezel patchkabels in OM4-kwaliteit voor hoogwaardige glasvezelkabels in omgevingen met een hoge di...
ROLINE
21.15.9263
30 m
3 m
vanaf € 11,57*
per stuk
 
 stuk
LWL MULTIMODE PCHCBL 1MLC/LC (8 zoekresultaten) 
LWL MULTIMODE PATCHCABLE 1MLC/LC
ASSMANN Electronic
DK-2533-01
1 m
vanaf € 4,15*
per stuk
 
 stuk
ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 5,0 m (2 zoekresultaten) 
De oplossing voor ruimteproblemen in het glasvezelgebied van uw datacenter! Extra dunne ROLINE glasvezel patchkabels in OM4-kwaliteit voor hoogwaardige glasvezelkabels in omgevingen met een hoge di...
ROLINE
21.15.9264
50 m
5 m
vanaf € 15,05*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS LWL - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje (8 zoekresultaten) 
DIGITUS LWL - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje
DIGITUS
DK-2533-10
10 m
vanaf € 7,43*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Professional - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 15 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje (6 zoekresultaten) 
DIGITUS Professional - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 15 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje
DIGITUS
DK-2533-15
15 m
vanaf € 10,54*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje (9 zoekresultaten) 
DIGITUS - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje
DIGITUS
DK-2533-02
2 m
vanaf € 4,48*
per stuk
 
 stuk
DIGITUS Professional - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 20 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - afgeschermd, halogeenvrij - oranje (5 zoekresultaten) 
DIGITUS Professional - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 20 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - afgeschermd, halogeenvrij - oranje
DIGITUS
DK-2533-20
20 m
vanaf € 16,29*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   105   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.