Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  >  >  > Fiberoptic connector

  Fiberoptic connector - (286 artikelen gevonden)

Filter Fiberoptic connector op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"Fiberoptic connector"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
Secomp - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - groen (1 zoekresultaat) 
Secomp - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - groen
SECOMP
21.16.7919
vanaf € 13,52*
per stuk
 
 stuk
DELL Fiber Optic Cable (LC-LC) - 30m netwerkkabel (2 zoekresultaten) 
Verstuur uw gegevens aan hoge snelheden met de multifunctionele glasvezelkabel van Dell. Deze kabel heeft een LC-connector aan het ene uiteinde en een LC-connector aan het andere. De kabel is ideaa...
Dell
470-10696
vanaf € 48,69*
per stuk
 
 stuk
IBM 1M Fiber Optic Cable LC-LC Glasvezel kabel (1 zoekresultaat) 
The EXP810 Storage Expansion Unit utilizes the small form factor duplex LC-type connector. This connector is required on the end of all fiber optic cables that plug into the EXP810 drive ports.
IBM
39M5696
vanaf € 25,17*
per stuk
 
 stuk
IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC Glasvezel kabel (1 zoekresultaat) 
The EXP810 Storage Expansion Unit utilizes the small form factor duplex LC-type connector. This connector is required on the end of all fiber optic cables that plug into the EXP810 drive ports.
IBM
39M5697
vanaf € 45,77*
per stuk
 
 stuk
LogiLink Fiber Optic One-Click Cleaning Pen - Reiniger voor glasvezel connector (1 zoekresultaat) 
LogiLink Fiber Optic One-Click Cleaning Pen - Reiniger voor glasvezel connector
2direct
WZ0040
vanaf € 27,29*
per stuk
 
 stuk
Fiber Optic Connector in XLR Housing LC Metal Nickel-Plated (4 zoekresultaten) 
Product Name: Fiber Optic Connector in XLR Housing Kleur: nickel-plated Vormgeving: LC
Cliff Electronics
CP30213M
vanaf € 5,64*
per stuk
 
 stuk
ACT Fiber optic LC quad adapter OM4, Sleeve materiaal: Zirconia ZrO2 (2 zoekresultaten) 
Fiber optic LC quad adapter OM4
ACT
EA9009
vanaf € 2,06*
per stuk
 
 stuk
Banner Fiber Optic Photoelectric Sensor Maximum of 60 mm Detection Range NPN, PNP IP67 Block Style (1 zoekresultaat) 
Sensor Style = Block Detection Type = Fiber Optic Detection Range = Maximum of 60 mm Output Type = NPN, PNP Electrical Connection = 5-Pin Connector Maximum DC Voltage = 30V Optical Technology = Vis...
Banner Batterien
R55FPQPMA8
vanaf € 193,67*
per stuk
 
 stuk
Fluke Networks Fibre Optic Test Equipment FI-525 Fiber Inspection Scope (2 zoekresultaten) 
Cable Type = Single Mode & Multimode Equipment Type = Fiber Inspection Scope Connector Type = FC Port, LC Connector, LC Port, SC, ST Magnification = 200 Battery Type = NiMH Battery Life = 2 h Power...
Fluke
FI-525
vanaf € 1.954,22*
per stuk
 
 stuk
Fluke Networks Fibre Optic Test Equipment Fiber Oneshot PRO Fibre Optic Inspector (1 zoekresultaat) 
Cable Type = Single Mode Equipment Type = Fibre Optic Inspector Connector Type = Fixed SC Wavelengths = 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm Operation Test Distance = 23km Battery Type = AA Battery L...
Fluke
FOS-S
vanaf € 1.474,24*
per stuk
 
 stuk
SOURIAU UTS6JC18LCN FIBER OPTIC, LC, PLUG, SINGLE/MULTI MODE (1 zoekresultaat) 
Connector Body Material: Thermoplastic Body RoHS Phthalates Compliant: Yes Fibre Optic Connector Type: LC SVHC: No SVHC (17-Dec-2015) Fibre Type: Singlemode, Multimode Product Range: UTS LC Series ...
Souriau
UTS6JC18LCN
vanaf € 20,13*
per stuk
 
 stuk
1411290 - Fiber optic connectors FOC C-SCRJ-GOF-MM (1 zoekresultaat) 
1411290 - Fiber optic connectors FOC C-SCRJ-GOF-MM, SC-RJ connector, with long kink protection for multimode 50/125 micron, beige, Manufacturer-ID: 1411290
Phoenix
1411290
vanaf € 62,76*
per stuk
 
 stuk
IBM 25M Fiber Optic Cable LC-LC Glasvezel kabel (1 zoekresultaat) 
The EXP810 Storage Expansion Unit utilizes the small form factor duplex LC-type connector. This connector is required on the end of all fiber optic cables that plug into the EXP810 drive ports.
IBM
39M5698
vanaf € 98,16*
per stuk
 
 stuk
Equip SC/ST 9/125μm 10m Glasvezel kabel OS2 Geel (2 zoekresultaten) 
The equip®Fiber Optic Adapter Cable is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehen...
equip
252336
vanaf € 6,54*
per stuk
 
 stuk
Equip LC/SС 50/125μm 0.5m Glasvezel kabel 0,5 m OM3 SC Turkoois (3 zoekresultaten) 
The equip®Fiber Optic Patch Cord is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehensiv...
equip
255319
vanaf € 4,48*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   20   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.