Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  >  >  > Fiberoptic connector

  Fiberoptic connector - (216 artikelen gevonden)

Filter Fiberoptic connector op:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Overzicht

"Fiberoptic connector"

Categorie
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
Equip LC/SС 50/125μm 3.0m 3m LC SC Violet Glasvezel kabel (1 zoekresultaat) 
The equip®Fiber Optic Adapter Cable is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehen...
equip
255533
vanaf € 7,03*
per verpakking
 
 verpakking
Equip SC/SC 50/125μm 2.0m 2m SC SC Violet Glasvezel kabel (1 zoekresultaat) 
The equip®Fiber Optic Adapter Cable is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehen...
equip
255522
vanaf € 6,23*
per verpakking
 
 verpakking
Aruba - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - SFP+ / LC - maximaal 300 m - 850 nm - voor Aruba 7205, 7210, 7220, 7240 (7 zoekresultaten) 
Aruba - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - SFP+ / LC - maximaal 300 m - 850 nm - voor Aruba 7205, 7210, 7220, 7240
HP
JW091A
vanaf € 806,69*
per stuk
 
 stuk
StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 3 m (5 zoekresultaten) 
Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSE...
StarTech.com
450FBLCLC3
vanaf € 19,83*
per stuk
 
 stuk
Aruba - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-ZR - SFP+ / LC - maximaal 80 km - 1310 nm (6 zoekresultaten) 
Aruba - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-ZR - SFP+ / LC - maximaal 80 km - 1310 nm
HP
JW148A
vanaf € 6.275,57*
per stuk
 
 stuk
Equip LC/SС 50/125μm 2.0m 2m LC SC Violet Glasvezel kabel (1 zoekresultaat) 
The equip®Fiber Optic Adapter Cable is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehen...
equip
255532
vanaf € 6,23*
per stuk
 
 stuk
Aruba - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - SFP+ / LC - 1310 nm - voor Aruba 7205, 7210, 7220, 7240 (6 zoekresultaten) 
Aruba - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - SFP+ / LC - 1310 nm - voor Aruba 7205, 7210, 7220, 7240
HP
JW092A
vanaf € 1.605,56*
per stuk
 
 stuk
IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC 5m LC LC Glasvezel kabel (2 zoekresultaten) 
The EXP810 Storage Expansion Unit utilizes the small form factor duplex LC-type connector. This connector is required on the end of all fiber optic cables that plug into the EXP810 drive ports.
IBM
39M5697
vanaf € 42,10*
per stuk
 
 stuk
Equip LC/SС 50/125μm 0.5m 0.5m LC SC Violet Glasvezel kabel (1 zoekresultaat) 
The equip®Fiber Optic Adapter Cable is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehen...
equip
255539
vanaf € 4,60*
per stuk
 
 stuk
DELL Fiber Optic Cable (LC-LC) - 30m 30m netwerkkabel (1 zoekresultaat) 
Verstuur uw gegevens aan hoge snelheden met de multifunctionele glasvezelkabel van Dell. Deze kabel heeft een LC-connector aan het ene uiteinde en een LC-connector aan het andere. De kabel is ideaa...
Dell
470-10696
vanaf € 51,19*
per stuk
 
 stuk
AMP - Koppelstuk voor netwerk - SC enkele modus (V) naar SC enkele modus (V) - glasvezel - blauw (1 zoekresultaat) 
AMP - Koppelstuk voor netwerk - SC enkele modus (V) naar SC enkele modus (V) - glasvezel - blauw
TE Connectivity
0-6457567-4
vanaf € 5,17*
per stuk
 
 stuk
Fluke Networks Fibre Optic Test Equipment FTK1475 Fiber Inspection Scope (2 zoekresultaten) 
The Complete Fiber Verification Kit is for contractors and network technicians who install and maintain premises networks with both multimode and singlemode optical fiber. Verify optical loss and p...
Fluke
4812160
vanaf € 7.036,99*
per stuk
 
 stuk
Equip LC/ST 50/125μm 2.0m 2m LC ST Violet Glasvezel kabel (1 zoekresultaat) 
The equip®Fiber Optic Adapter Cable is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehen...
equip
255542
vanaf € 6,23*
per verpakking
 
 verpakking
Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-EX - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1310 nm (6 zoekresultaten) 
Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-EX - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1310 nm
HP
JW149A
vanaf € 570,82*
per stuk
 
 stuk
Equip SC/SC 50/125μm 3.0m 3m SC SC Violet Glasvezel kabel (1 zoekresultaat) 
The equip®Fiber Optic Adapter Cable is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehen...
equip
255523
vanaf € 7,04*
per verpakking
 
 verpakking
>
Toon: 10   15   20   50   100    Pagina: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   15   >

Gelijkenis zoeken: FACT®Finder van Omikron
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.
© 1999-2017 Mercateo Nederland B.V.