Assortiment
»Over MercateoWelkom! Inloggen
Mijn Mercateo
Winkelwagen
 
 
 >  >  >  >  > Switch accessory

  Switch accessory (76 artikelen)

Verfijn uw zoekopdracht middels onderstaande filters:
Filter: Prijs vantot  Aanvullend zoekwoord 
Functies
☐
Toon
☐
☐
☐
☐
Afbeelding
Bestellen
Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module netwerk media converter 10000 Mbit/s (7 zoekresultaten) 
Adds 10 Gigabit Ethernet "long-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS Fits into the 10 GE SFP+ interfa...
Netgear
AXM762-10000S
vanaf € 738,33*
per stuk
 
 stuk
NETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - maximaal 300 m - voor NETGEAR M4300-28G-PoE+ (7 zoekresultaten) 
NETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - maximaal 300 m - voor NETGEAR M4300-28G-PoE+
Netgear
AXM761-10000S
vanaf € 251,54*
per stuk
 
 stuk
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ (7 zoekresultaten) 
AXM764 is NETGEAR 10GBASE-LR “Lite” SFP+ Transceiver, a new class of SMF 10G transmitter with LC duplex connector. While not a standard yet, 10GBASE-LR LITE has a specified reach of 2 km (1.24 mile...
Netgear
AXM764-10000S
vanaf € 297,54*
per stuk
 
 stuk
Netgear Adapter 10GbE SFP+ switchcomponent (4 zoekresultaten) 
Modular design lowers costs while maximizing flexibility Delivers non-blocking wire-speed performance for 10 Gigabit Ethernet connectivity Interoperates with standard 10 GE SFP+ GBICs
Netgear
AX743-10000S
vanaf € 237,86*
per stuk
 
 stuk
NETGEAR 130W External Power Supply Unit (EPS130W) - Netspanningsadapter - 130 Watt - Azië Stille oceaan, Europa (5 zoekresultaten) 
NETGEAR 130W External Power Supply Unit (EPS130W) - Netspanningsadapter - 130 Watt - Azië Stille oceaan, Europa
Netgear
EPS130W-100PES
vanaf € 42,95*
per stuk
 
 stuk
Netgear
EPS200W-100PES
vanaf € 67,89*
per stuk
 
 stuk
Netgear AXC763 netwerkkabel 3 m Zwart (7 zoekresultaten) 
Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) SFP+ connector on both sides Drives 10 Gigabit Ethernet (3 m distance) 5-year Warranty
Netgear
AXC763-10000S
vanaf € 125,61*
per stuk
 
 stuk
Netgear
EPS90W-100PES
vanaf € 33,97*
per stuk
 
 stuk
Netgear AFT200-10000S Koeling accessoire Zwart (1 zoekresultaat) 
Provides a replaceable fan tray for XSM7224S AFT200 contains only one fan tray with two fans Two fan trays are required for the switch
Netgear
AFT200-10000S
vanaf € 125,14*
per stuk
 
 stuk
NETGEAR DAC cable AXC7610-10000S (5 zoekresultaten) 
NETGEAR Direct Attach Active SFP+ DAC cable AXC7610-10000S 10.0 meter
Netgear
AXC7610-10000S
vanaf € 198,25*
per stuk
 
 stuk
NETGEAR 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 15 m (4 zoekresultaten) 
NETGEAR 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 15 m Productinformatie: NETGEAR - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ (M) naar SFP+ (M) - 15 m - glasvezel - actief Deze DAC-kabel bestaat uit a...
Netgear
AXC7615-10000S
vanaf € 257,36*
per stuk
 
 stuk
Netgear AXC7620 - Kabel Twinax SFP+ Stecker> 20 m - Cable - Network (5 zoekresultaten) 
Netgear AXC7620 - Kabel Twinax SFP+ Stecker> 20 m - Cable - Network
Netgear
AXC7620-10000S
vanaf € 288,87*
per stuk
 
 stuk
NETGEAR DAC cable AXC765-10000S (6 zoekresultaten) 
NETGEAR Direct Attach Active SFP+ DAC cable AXC765-10000S 5.0 meter
Netgear
AXC765-10000S
vanaf € 142,75*
per stuk
 
 stuk
NETGEAR DAC cable AXC767-10000S (5 zoekresultaten) 
NETGEAR Direct Attach Active SFP+ DAC cable AXC767-10000S 7.0 meter
Netgear
AXC767-10000S
vanaf € 167,74*
per stuk
 
 stuk
Netgear GS716TAV-20000S softwarelicentie & -uitbreiding (2 zoekresultaten) 
At NETGEAR, we turn ideas into innovative networking products that connect people, power businesses, and advance the way we live. Easy to use. Powerful. Smart. And designed just for you.
Netgear
GS716TAV-20000S
vanaf € 137,57*
per stuk
 
 stuk
>
Toon: 10   15   20   50   Alle    Pagina: 1   2   3   4   5   6   >
* Prijzen excl. BTW  
Mercateo verkoopt uitsluitend aan zakelijke klanten.